سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

خیانت های پسر جوان 28 ساله به نامزد 57 ساله اش

مجموعه : اخبار گوناگون
خیانت های پسر جوان 28 ساله به نامزد 57 ساله اش

یک جوان 28 ساله مخ یک زن سرمایه دار 57 ساله را زد و پس از ازدواج و برقراری رابطه شهوانی با او به همسرش خیانت کرد. جین کول زن 56 ساله ایست که عاشق یک پسر 28 سال افریقایی شد و اتفاق شومی برایش رخ داد.

 

این زن انگلیسی به همراه دوستانش به کشور گامبیا در غرب افریقا سفر کرده بود تا تعطیلاتش را آنجا سپری کند که در هتل محل اقامتش پسری 28 ساله که متصدی بار هتل بود به او ابراز علاق کرد!

 

این پسر که اسمش مایکل است از کشور نیجریه به گامبیا امده بود و در هتل کار میکرد تا اینکه جین 57 ساله را ملاقات کرد. جین می گوید من یک زن باتجربه و دنیا دیده هستم اما نمیدانم چرا به صحبت های مایکل گوش دادم و تصمیم گرفتم که با او ازدواج کنم! جین و مایکل ازدواج کردند و با هزینه شخصی این زن به انگلستان سفر کرده و زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

 

مدتی از ازدواج آنها نگذشته بود که جین نسبت به تاخیر های زیاد و بی موقع مایکل مشکوک شده و تلفن های مایکل را کنترل می کند و متوجه می شود که مایکل با زنان زیاد در ارتباط است و به او خیانت می کند!

 

جین می گوید: از مایکل پرسیدم که واقعا با زنان دیگر در ارتباط هستی؟ و مایکل فقط به من لبخند زد! من کاملا به او اعتماد داشتم اگر به من میگفت که آنها فقط دوستان نزدیک من هستند من باور می کردم!

 

مایکل به من گفت که وقتی بیرون می رویم همه به ما میخندند و نمیخواهم با تو باشم! مایکل همه احساس و سرمایه من را از من گرفت و من کاملا ناامید هستم.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه انچیلادای مرغ و پنیر غذای فانتزی افطار 10 ماده غذایی سرشار از فیبر آموزش درست کردن میلک شیک قهوه آموزش درست کردن بیسکویت مادلین خواص ماست و دوغ برای بدن روش درست کردن کباب سنتی ایرانی آموزش درست کردن اسنک تن (ماهی) روش تهیه اسموتی پرتقال با لیمو آموزش درست کردن اسموتی هندوانه ویژه شب چله این موادغذایی چرب شما را چاق نمیکنند خواص انگور سیاه و سبز آموزش درست کردن سالاد انار با اسفناج