سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دستور تخریب کعبه توسط رهبر گروه داعش

مجموعه : اخبار گوناگون
دستور تخریب کعبه توسط رهبر گروه داعش

 

یگان‌های داعش مستقر در استان الانبار که پیش از این، مناطق “طریبیل” و “الولید” در مرز عراق و سوریه را تصرف کرده بودند، با حرکت به سمت جنوب در بیابان‌های غرب عراق، به مرز عربستان رسیده و شهر مرزی عرعر را در خاک عربستان تصرف کردند.

 

عناصر تکفیری داعش که با عبور از بیابان‌های استان الانبار و پیشروی به سمت جنوب، از مرز عربستان گذشته و گذرگاه “عرعر” در خاک این کشور را تصرف کرد‌ه‌اند بنا به دستور «ابوبکر البغدادی» قصد تخریب کعبه را گرفته‌اند.

 


یکی از اعضای گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش تهدید به تخریب خانه خدا در مکه مکرمه کرد و گفت که تصمیم تخریب کعبه از طرف امیرالمومنین(!) ابوبکر البغدادی صادر شده است.

 


«ابو تراب المقدسی» که این پیام را در صفحه توییتر خود منتشر کرده با بیان اینکه این مکان به خاطر خدا عبادت نمی‌شود افزود: مجاهدان این گروه تصمیم دارند به عربستان سعودی حمله کنند.

 


وی اشاره کرد که تصمیم تخریب خانه خدا از طرف امیر ابوبکر البغدادی صادر شده و این گروه تصمیم دارد که به عربستان سعودی نیز حمله کند.

 


این عضو گروه تروریستی داعش گفته است که مردم به مکه می‌روند تا از سنگ‌ها تبرک بگیرند نه بخاطر خدا… به خدا قسم اگر عربستان را فتح کردیم کعبه‌ای را که به غیر از خدا عبادت می‌شود را تخریب می‌کنیم.

 

 

دستور تخریب کعبه توسط رهبر گروه داعش

 


نشریه الحیات گزارش داد، یگان‌های داعش مستقر در استان الانبار که پیش از این، مناطق “طریبیل” و “الولید” در مرز عراق و سوریه را تصرف کرده بودند، با حرکت به سمت جنوب در بیابان‌های غرب عراق، به مرز عربستان رسیده و شهر مرزی عرعر را در خاک عربستان تصرف کردند.

 


تهدید گروه تروریستی داعش رعب و وحشت را در دل پادشاه عربستان را ایجاد کرده و وی امروز پیامی صادر کرد.

 


«ملک عبدالله بن عبدالعزیز» روز شنبه در پیامی گفت که تروریسم را در همه شکل‌هایش رد می‌کند و اجازه نمی‌دهد گروهی تروریست این دین را به عنوان سپری برای پیشبرد منافع شخصی خود و آسیب زدن به مسلمانان یا حمله به سرزمین و شهروندانمان استفاده کند. ما با عزم و اراده، قاطعیت و همکاری مردم کشورمان این تروریست‌های مایه عذاب را بیرون می‌رانیم.

 


ملک عبدالله در پیام خود با تاکید بر اینکه اسلام دین وحدت، برادری و انسجام است گفته است برخی مسلمانان از دین فاصله گرفته و فریب بدخواهان را خورده‌اند.

 


پادشاه سعودی گفت که این عده بین اصلاحات و تروریسم تفاوتی قائل نیستند و نمی‌دانند که برخی می‌خواهند بین مسلمانان اختلاف بیندازند.

 


وی ابراز امیدواری کرد که امنیت، صلح و ثبات به دنیای اسلام بازگردد و ارزش‌های خویشتنداری، عطوفت و محبت حفظ شود.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی طرز تهیه میلک شیک گلابی بهترین نوشیدنی شهریور ماه آموزش کلوچه‌ های خندان و خوشمزه انواع پاستا (ماکارونی) ایتالیایی ها + تصاویر فلفل و خواص بی نظیر آن فواید ماست برای سلامتی آموزش درست کردن کیک ماست با سبزیجات معطر مقدار لازم سبزی های مختلف برای قرمه سبزی آموزش درست کردن کتلت رژیمی کدو سبز طرز تهیه نان جو رژیمی اصفهان طرز درست کردن کاکائو خرمایی آموزش درست کردن کباب چیکن ساتای