سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

توزیع بسته های امنیت غذایی قبل از ماه رمضان

مجموعه : اخبار گوناگون
توزیع بسته های امنیت غذایی قبل از ماه رمضان

 

 

به زودی نحوه توزیع بسته‌های حمایتی از طریق دولت اعلام خواهد شد.

 

علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در پاسخ به این پرسش که چه زمانی بسته‌های امنیت غذایی توزیع خواهد شد اظهار داشت: در حال حاضر رایزنی‌ها برای توزیع این بسته‌ها در حال انجام است.

 

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، این بسته‌های حمایتی قبل از ماه رمضان در اختیار خانواده‌ها قرار گیرد.

 


ربیعی در پاسخ به این پرسش که آیا بسته‌های امنیت غذایی به همه خانواده‌ها تعلق خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: قطعاً به خانواده‌هایی که نیازمند باشند این بسته‌ها توزیع خواهد شد.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: به زودی نحوه توزیع بسته‌های حمایتی از طریق دولت اعلام خواهد شد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این بسته‌های حمایتی به تمامی مددجویان دستگاه‌های حمایتی تعلق خواهد گرفت یا خیر گفت: پیش‌بینی می‌شود بسته‌های امنیت غذایی به تمامی افراد داده شود.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکته های اساسی برای خوش طعم شدن خورشت ها طرز تهیه کیک پرتقال و بهار نارنج طرز تهیه سوپ یونانی خوشمزه و انرژی زا آموزش ساده درست کردن آش ترش روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه آموزش درست کردن بیسکویت قلب برای روز سپندارمذگان آموزش مربای توت فرنگی آموزش درست کردن کیک هویج با مغز گردو آموزش درست کردن ماهی با سبزیجات در فر اسموتی توت فرنگی غذای سلامتی و کاهش وزن آموزش درست کردن بادمجان کبابی خواص درمانی زغال اخته از دیدگاه طب سنتی