سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تاریخ قطعی اعزام به عتبات عالیات

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ قطعی اعزام به عتبات عالیات

 

 

 

محسن نظافتی مدیر کل عتبات و عالیات سازمان حج و زیارت گفت: دور جدید ثبت‌نام‌ها برای اعزام به عتبات از ۱۰ تیر آغاز می‌شود و اعزام‌های دور تابستانی از ۶ مرداد شروع می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به توقف اعزام‌ها با آغاز ماه رمضان افزود:‌طبق روال هر ساله در ماه مبارک رمضان اعزام زائران به عتبات متوقف می‌شود تا هتل‌ها و اماکن اقامتی، رستوران‌ها و وسایل حمل و نقل، کیفیت خدمت رسانی به زائران را افزایش دهند.

 


نظافتی در ادامه به کاهش ۸ تا ۱۰ درصدی در هزینه ثبت‌نام های این دور از اعزام‌ها اشاره و تأکید کرد:‌در این دور از اعزام‌ها تلاش می‌کنیم بسته های سفری ۳ و ۴ روزه‌ را به زائران ارائه دهیم.

 


مدیر کل عتبات و عالیات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: دور جدید اعزام تا ۴ مهر ادامه دارد و پیش بینی اعزام ۳۰۰ هزار نفر به عتبات را کرده ایم.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 4 نوع چلو خورشت نذری برای 1000 نفر به بالا این بیماری ها را با گیلاس درمان کنید طرز تهیه ترشی و شوری آموزش درست کردن کباب ترکی در خانه آموزش درست کردن شیرین پلو آموزش درست کردن کتلت آلمانی فایده ها و خاصیت های گوجه فرنگی شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ خواص تخم بلدرچین کدامند؟ طرز تهیه مربای توت فرنگی خانگی آموزش درست کردن خوراک ایتالیایی با مرغ طرز تهیه ریزوتو مرغ با سیب زمینی و پنیر رنده شده