الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

دختر معلولی که گواهینامه خلبانی گرفت

مجموعه : اخبار گوناگون
دختر معلولی که گواهینامه خلبانی گرفت

این دختر جوان را که در عکس بالا مشاهده می کنید به تازگی ازدواج کرده است و با وجود معلولیت شدید از ناحیه دستانش توانست از انجمن هواپیمایی cc آمریکا گواهینامه خلبانی بگیرد و هم اکنون لقب بهترین بانوی خلبان را در جهان از آن خود کرده است.

 

“جسیکا کاکس” اهل آمریکا با وجود نداشتن دو دست، گواهینامه خلبانی خود را از انجمن هواپیمایی cc آمریکا دریافت و به عنوان بهترین خلبان زن بدون دست آمریکا لقب گرفته است.

 

به گزارش سماتک،”جسیکا کاکس” که اکنون کمربند مشکی انجمن تکواندوی آمریکا را نیز دریافت کرده است مادرزادی بدون دست متولد شده و حالا در 32 سالگی به یکی از موفق ترین زنان آمریکا تبدیل شده است.

 

او در 14 سالگی تصمیم می‌گیرد که از دست‌های مصنوعی استفاده نکند و به جای آن از پاهایش برای انجام کارها کمک بگیرد نتیجه‌اش اینکه حالا او می‌تواند رانندگی و غواصی کند، تایپ کند و پیانو بنوازد حتی با پاهایش لنزهای مصنوعی چشمش را بگذارد.

 

او که  در سال 2008 پس از سه سال آموزش موفق به دریافت گواهینامه خلبانی شد و نامش در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسید ازدواج کرده و حتی در روز عروسی اش  توانست قطعه‌ای کیک در دهان همسرش بگذارد.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری