سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

محل اعتراض حذف شده ها از یارانه نقدی

مجموعه : اخبار گوناگون
محل اعتراض حذف شده ها از یارانه نقدی

محل اعتراض حذف شده ها از یارانه نقدی کجاست؟

سامانه yaraneh10.ir از فردا اعتراض حذف شدگان از یارانه مردادماه را ثبت خواهد کرد. با توجه به اعلام رسمی نوبخت -رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی- مبنی بر حذف دومیلیون نفر از لیست بگیران و همچنین اعلام قبلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر حذف دومیلیون نفر تا پایان مردادماه، به نظر می رسد تعداد قابل توجهی از این تعداد در ماه جاری یارانه ای دریافت نکرده اند.

 

در حالی باوجود وعده قبلی ربیعی، تاکنون شاخص های حذف اعلام نشده است که در بین بسیاری از حذف شدگان خرید اتومبیل لوکس نقطه مشترک است. درعین حال که به نظر می رسد در ماه جاری کارمندان بانک ها نیز جزئی از خارج شدگان از جمع یارانه بگیران هستند. بااین وجود طبق اعلام معاون وزیر کار، حذف شدگان با ورود به سامانه از علت حذف خودآگاه خواهند شد.

 

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز بعد از بررسی اعتراضات، در صورت تشخیص برای محق بودن افراد و بروز خطا در حذف آنها را به لیست سازمان هدفمندی اضافه خواهد کرد، این در حالی است که تاکنون حدود 17هزار نفر مجدد به جمع یارانه بگیران اضافه شده و از ماه جاری یارانه آنها برقرارشده است.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

این موادغذایی چرب شما را چاق نمیکنند آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای آموزش درست کردن پوره سیب زمینی با سبزی و تخم مرغ طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی دانستنی های تغذیه ای درباره انواع فست فودها طرز تهیه کیک گلابی میان وعده خوشمزه و انرژی زا فواید و خواص جوانه گندم برای سلامت انسان چگونه کوفته قلقلی با سس ادویه دار درست کنیم ؟! طرز تهیه فرنی بستنی کلاسیک آموزس سس سالسا آموزش ساده درست کردن رولت نسکافه ای