سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

نرخ رسمی مبادله زنان در گروه داعش + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
نرخ رسمی مبادله زنان در گروه داعش + عکس

مردان می توانند تا 3 کنیز خریداری کنند. همچنین شهروندان سوریه و ترکیه بدون محدودیت می توانند از بازار فروش برده داعش خرید کنند. بخشنامه منتشره داعش که ممهور به مهر کادر رهبری این گروه تروریستی است.

 

دختران 1 تا 9 ساله بیشترین قیمت را دارند و 200 هزار دینار داعشی(600 هزار تومان) قیمت گذاری شده اند. داعش طبق این سند رسمی اعلام کرده هر مرد ساکن در محدوده تحت تسلط این گروه می تواند 3 زن به کنیزی بخرد. .

 

گروه تروریستی داعش با انتشار سندی نرخ رسمی خرید و فروش زنان به اسارت گرفته شده مسیحی ، ایزدی و دیگر زنان به غنیمت گرفته شده این گروه در مناطق تحت تسلط این گروه تروریستی در عراق و سوریه را منتشر کرد.

 

در این سند که در یک وب سایت متعلق به گروه داعش منتشر شده قیمت زنان برده در رده های سنی مختلف به طور رسمی به واحد پول دینار (واحد پول داعش) در مناطق تحت تسلط این گروه اعلام شده است.

 

 

منبع: عصر ایران

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیرینی رزت زعفران چه فوایدی برای بدن انسان دارد؟ آموزش درست کردن ترشی تمر هندی با بادمجان دستور پخت غذای مخصوص ایرانی ها در شب چهارشنبه سوری طرز تهیه ژله شیر نارگیل دسر خوشمزه و کلاسیک طرز تهیه و روش طبخ رولت ته چین مرغ روش درست کردن کباب سنتی ایرانی طرز تهیه کیک گردویی به شکل رولت آموزش درست کردن دسر تیرامیسو روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه آموزش غذای دلمه کوکتل خوشمزه طرز تهیه پیتزا رژیمی در 3 دقیقه