سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دولت به کارخانجات لبنیات اجازه آزادسازی قیمت ها را داد

مجموعه : اخبار گوناگون
دولت به کارخانجات لبنیات اجازه آزادسازی قیمت ها را داد

دولت به کارخانجات لبنیات اجازه آزادسازی قیمت ها را داد. باكری در پاسخ به اينكه آيا احتمال دارد در آينده هم برخی محصولات لبنی كاهش قيمت داشته باشند، گفت: به هر حال كارخانه‌ها در رقابت‌ها هستند و برای حذف نشدن در بازار احتمال كاهش قيمت هست. 

 

دبير انجمن صنايع لبني گفت: با آزاد شدن قيمت لبنيات و مسابقه كارخانه‌ها در بازار عرضه احتمال دارد در ماه‌هاي آتي هم شاهد كاهش برخي برندهاي لبني باشيم.

 

به گزارش پایگاه سماتک به نقل از خبرنگاران؛ رضا باکری گفت:

قيمت محصولات لبنی آزاد شده است و كارخانه‌ها در رقابت آزاد تلاش می‌كنند تا جلب مشتری بيشتری داشته باشند و همچنين سرويس‌دهی انجام دهند.

 
وی افزود: به همه كارخانه‌ها اعلام شده است براساس عرضه و تقاضا قيمت را تعيين كنند و طبيعی است هر كارخانه‌‌ای نتواند در اين عرصه پيروز شود بازار خود را از دست خواهد داد. حتی برخی كارخانه‌ها پانزده درصد افزايش قانونی را نيز به دليل حذف نشدن در بازار رقابت اعمال نكرده‌اند.
 

باكری در پاسخ به اينكه آيا احتمال دارد در آينده هم برخی محصولات لبنی كاهش قيمت داشته باشند، گفت: به هر حال كارخانه‌ها در رقابت‌ها هستند و برای حذف نشدن در بازار احتمال كاهش قيمت هست.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کیک هویج با رویه گاناش طرز درست کردن اصولی رولت کیک آموزش درست کردن ساندویچ کالباس ژامبون آموزش تزیین شیرینی های روز ولنتاین آموزش درست کردن سالاد رژیمی توت فرنگی و منداب آموزش پخت جوجه کباب تابه ای با روشی ساده روش خوشمزه تر کردن گوشت کبابی با سس سویا آموزش درست کردن پنکیک لیمو و پنیر خامه ای آموزش درست کردن میگو پلو مجلسی طرز تهیه دسر توت فرنگی به شکل قلب های کوچک آموزش درست کردن خاگینه هویج بادام تلخ و فواید آن برای بدن انسان