سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کپی کاخ سفید ساخته می شود + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
کپی کاخ سفید ساخته می شود + تصاویر

کاخ سفید شهاب علاوه بر داشتن 5 حمام و دستشویی مجلل، دارای اتاق خواب 140 مترمربعی، سینمای خصوصی و حمام ترکی است، تجملاتی که اوباما در کاخ سفیدش محروم از آنهاست!

 

یک بازرگان کرد یک کپی مجلل تر از کاخ سفید را برای خودش در اربیل پایتخت کردستان به قیمت 20 میلیون دلار آمریکایی می سازد. این کاخ از تجملاتی برخوردار است که در اصل آن وجود ندارند. این تجملات شامل دستگیره های آب طلا، اتاق خواب 140 متر مربعی، سینمای خصوصی و حمام ترکی هستند.

 
شهاب ان. شهاب بازرگان کرد در مصاحبه با بلومبرگ نیوز گفت: “من همیشه زیبایی و سادگی کاخ سفید واشینگتن را تحسین کرده ام، حال آنرا برای خودم کپی برداری کردم و بر عکس باراک اوباما وقتی که دوره ریاست جمهوری اش تمام شد مجبور می شود از آن کوچ کند، من مجبور به این کار نخواهم بود و همیشه در آن زندگی خواهم کرد”.

کپی کاخ سفید ساخته می شود + تصاویر

این کاخ که قرار است 4 ماه دیگر تکمیل شود در مجمتع مسکونی مجلل “شهرک رویایی” شهر پر رونق اربیل قرار دارد.

 

وقتی از شهاب می پرسند که نیروهای گروه داعش به چندین کیلومتری اربیل رسیده اند، نمی ترسد؟ این بازرگان که دارایی خود را با ایجاد سوپرمارکت های زنجیره ای و فروشگاه ها به دست آورده است، می گوید که هیچ هراسی از آنها ندارد.

 

کاخ سفید شهاب علاوه بر داشتن 5 حمام و دستشویی مجلل، دارای اتاق خواب 140 مترمربعی، سینمای خصوصی و حمام ترکی است، تجملاتی که اوباما در کاخ سفیدش محروم از آنهاست! وی به بلومبرگ نیوز گفت: “آنها فاقد این امکانات در کاخ سفید اصلی هستند”.

 

 

منبع: فرارو

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش تصویری درست کردن سمبوسه آبادان رنگ زولبیا و بامیه نشانه کیفیت است طرز تهیه پیتزا رژیمی در 3 دقیقه آموزش درست کردن سوهان عسلی کنجدی میوه هایی که باید با پوست بخورید خواص شلغم، داروی درمان سرماخوردگی طرز تهیه کره بادام زمینی در منزل طرز تهیه بشقاب پنیری با خمیر یوفکا آموزش غذای سوپ نخود و مرغ طرز تهیه دسر سنتی مشکوفی مخصوص مازندران طرز تهیه دسر توت فرنگی به شکل قلب های کوچک آموزش طرز پخت مرغ شکم پر