سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

رنگ لباس قربانیان داعش از نارنجی به آبی تغییر کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
رنگ لباس قربانیان داعش از نارنجی به آبی تغییر کرد

رنگ لباس قربانیان داعش از نارنجی به آبی تغییر کرد. گفته می شود علت انتخاب رنگ نارجی برای قربانیان داعش، لباس زندانیان آمریکایی به ویژه زندانیان گوانتانامو بوده است که لباسی مشابه به تن می کنند.

 

گروه تروریستی داعش در تازه ترین اقدام غیر انسانی خود تصاویر جدیدی از اعدام ۱۰ شهروند عراقی در پایگاه توئیتر منتشر کرده است. در این تصاویر برخلاف موارد پیشین که لباس قربانیان نارنجی رنگ بود، قربانیان لباس آبی رنگ بر تن دارند.

 

مدیر شورای شهرداری در منطقه السده در شرق بغداد نیز در میان قربانیان این حادثه تروریستی دیده می شود. تا پیش از این در همه تصاویری که داعش از کشتار گروهی قربانیان منتشر می کرد، قربانیان لباس نارنجی بر تن داشتند و دلیل این تغییر در انتخاب رنگ آبی برای پوشش قربانیان مشخص نیست.

 

گفته می شود علت انتخاب رنگ نارجی برای قربانیان داعش، لباس زندانیان آمریکایی به ویژه زندانیان گوانتانامو بوده است که لباسی مشابه به تن می کنند. القاعده نیز قبل از داعش برای سر بریدن قربانیانش، لباسی به رنگ نارنجی به تن آنها می کرد. دیدن این تصاویر برای کودکان و بیماران قلبی توصیه نمی شود.

رنگ لباس قربانیان داعش از نارنجی به آبی تغییر کرد

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص بسیار مفید خرمالو برای بدن این موادغذایی چرب شما را چاق نمیکنند ترشی لیته خوشمزه و آموزش آسان آن طرز تهیه خورشت قیمه بادمجان غذای سنتی ایرانی نکاتی مهم در هنگام تهیه و طبخ کباب کوبیده آموزش درست کردن بستنی یخی رژیمی آموزش درست کردن چلو مرغ به روش آفریقایی طرز درست کردن کوفته کباب طرز تهیه ریزوتو مرغ با سیب زمینی و پنیر رنده شده پیشگیری از سرطان با مصرف این سبزی آیا از خواص غذاهای تند چیزی میدانید؟ چه مواد غذایی ذهن را ضعیف میکند؟