سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

داعش خدمت سربازی همگانی را در موصل اجباری کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
داعش خدمت سربازی همگانی را در موصل اجباری کرد

گروه تروریستی داعش سربازی را برای مردم موصل اجباری کرده است. در این قانون باید تمامی افراد موصل به خدمت این گروه درآیند. یکی از مقامات موصل به عراق پرس خبر داد که داعش در این شهر برای همه افرادی که می‌توانند سلاح حمل کنند خدمت سربازی را اجباری کرد.

 

داعش از خانواده‌های ساکن موصل خواسته تا فرزندانشان را برای حضور در میان شبه نظامیان به داعش بسپارند و علمای دینی در این شهر را موظف به حمایت از اجباری کردن خدمت سربازی کرده است. این اقدام داعش در شرایطی انجام می‌شود که این گروه تروریستی در ماه‌های اخیر درپی تشدید حملات نیروهای ارتش عراق وادار به عقب نشینی از موضاع خود شده‌اند.

 

 

منبع: فارس

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 4 نوع چلو خورشت نذری برای 1000 نفر به بالا طرز درست کردن شیرین پلو طرز تهیه ماهی سفید شکم پر غذایی خوشمزه برای روز اول عید گیاه زنجبیل با خاصیت ضد تهوع و التهاب آموزش درست کردن كيک سيب زمينی همه چیز درباره نوشابه انرژی زا خاکشیر گیاهی سرشار از خاصیت طرز تهیه غذاهای محلی مازندران ، شهرکرد ، بندرعباس و استان فارس آموزش درست کردن سوپ گوجه کاری طرز تهیه بستنی زمستانی بازاری در منزل آموزش درست کردن عصاره گوشت خالص طرز تهیه ساندویچ گوشت لقمه ای با خمیر اضافه