الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

مفتی وهابی از بازرسی در فرودگاه عصبانی شد

مجموعه : اخبار گوناگون
مفتی وهابی از بازرسی در فرودگاه عصبانی شد

مفتی وهابی از بازرسی در فرودگاه عصبانی شد. ظاهرا الکلبانی تشخیص داده که ماموران فرودگاه با او برخورد متفاوتی در مقایسه با سایر مسافران داشته اند و همین موضوع او را به شدت عصبانی کرده است.

 

عادل الكلباني، مفتي وهابي سعودي با انتقاد از روند بازرسي و تفتيش مسافران در كشورهاي عرب حوزه خليج فارس گفت: در اروپا تفتيش نشدم اما در ميهن خود مثل مجرم مورد تفتيش قرار گرفتم.

 

به گزارش سماتک به نقل از شبكه العالم، عادل الكلباني مفتي وهابي سعودي از شيوه بازرسي و تفتيش در فرودگاه هاي كشورهاي عرب حوزه خليج فارس در مقايسه با فرودگاه هاي كشورهاي اروپايي ابراز ناخرسندي كرد و در صفحه شخصي خود در شبكه اجتماعي توييتر نوشت:

 

اروپا را گشتم و كسي جلوي من را نگرفت و از من چيزي نپرسيد اما به محض اينكه به ميهن خودم (كشورهاي عرب حوزه خليج فارس) رسيدم، مثل مجرم تفتيش شدم.

 

ظاهرا الکلبانی تشخیص داده که ماموران فرودگاه با او برخورد متفاوتی در مقایسه با سایر مسافران داشته اند و همین موضوع او را به شدت عصبانی کرده است. وی در پاسخ به نظر يكي از كاربرانش كه نوشته بود “اين قانون است و براي همه اجرا مي شود”، نوشت: اگر درباره همه اجرا مي شد، ناراحتم نمي كرد.

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری