سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مفتی وهابی از بازرسی در فرودگاه عصبانی شد

مجموعه : اخبار گوناگون
مفتی وهابی از بازرسی در فرودگاه عصبانی شد

مفتی وهابی از بازرسی در فرودگاه عصبانی شد. ظاهرا الکلبانی تشخیص داده که ماموران فرودگاه با او برخورد متفاوتی در مقایسه با سایر مسافران داشته اند و همین موضوع او را به شدت عصبانی کرده است.

 

عادل الكلباني، مفتي وهابي سعودي با انتقاد از روند بازرسي و تفتيش مسافران در كشورهاي عرب حوزه خليج فارس گفت: در اروپا تفتيش نشدم اما در ميهن خود مثل مجرم مورد تفتيش قرار گرفتم.

 

به گزارش سماتک به نقل از شبكه العالم، عادل الكلباني مفتي وهابي سعودي از شيوه بازرسي و تفتيش در فرودگاه هاي كشورهاي عرب حوزه خليج فارس در مقايسه با فرودگاه هاي كشورهاي اروپايي ابراز ناخرسندي كرد و در صفحه شخصي خود در شبكه اجتماعي توييتر نوشت:

 

اروپا را گشتم و كسي جلوي من را نگرفت و از من چيزي نپرسيد اما به محض اينكه به ميهن خودم (كشورهاي عرب حوزه خليج فارس) رسيدم، مثل مجرم تفتيش شدم.

 

ظاهرا الکلبانی تشخیص داده که ماموران فرودگاه با او برخورد متفاوتی در مقایسه با سایر مسافران داشته اند و همین موضوع او را به شدت عصبانی کرده است. وی در پاسخ به نظر يكي از كاربرانش كه نوشته بود “اين قانون است و براي همه اجرا مي شود”، نوشت: اگر درباره همه اجرا مي شد، ناراحتم نمي كرد.

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ماهی سفید شکم پر غذایی خوشمزه برای روز اول عید طرز درست کردن سس ارده مخصوص فست فود آموزش تصویری درست کردن تخم مرغ اسکاچ خواص سیر و آنچه باید درباره سیر بدانید آموزش سس هزار جزيره با طعم بی نظیر طرز درست کردن کوکی شکری آموزش درست کردن نان گردویی طرز تهیه اسموتی هلو غذای لاغری فلفل و خواص بی نظیر آن طرز تهیه کیک با گوشت بوقلمون تنوری خودتان در خانه، نان خامه ای درست کنید آموزش درست کردن مربای پوست پرتقال در خانه