سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

لو رفتن نام همسران خائن پس از هک شدن سایت دوستیابی

مجموعه : اخبار گوناگون
لو رفتن نام همسران خائن پس از هک شدن سایت دوستیابی

لو رفتن نام همسران خائن پس از هک شدن سایت بی ناموسی دوستیابی غوغای جدی را در جهان به پا کرد. یک سایت ضد اخلاقی که از توسط هکرها مورد هک شدن واقع شد اطلاعات 37 میلیون زن شوهردار و مرد زندار را که برای خیانت به همسران خود در این سایت عضو شده بودند را فاش کرد.

 

هکرها بانفوذ در سرور سایت بی ناموسی اشلی مدیسون توانسته‌اند ضمن انتشار نام 37 میلیون زن و شوهر خائن که برای رابطه جدید با فرد موردعلاقه خود قرار می‌گذاشتند، غوغای اخلاقی جدیدی در غرب ایجاد کنند.

لو رفتن نام همسران خائن پس از هک شدن سایت دوستیابی

سماتک: اسامی، مشخصات کارت‌های اعتباری و جزییات اخلاقی افرادی که دنبال ازدواج موقت و البته غیرقانونی می‌گشتند با هک سایت اشلی مدیسون لورفته و این موضوع باعث ایجاد تنش‌های جدید اخلاقی در کشورهایی شده است که از این سایت استفاده می‌کرده‌اند.

 

گفته می‌شود اگر متضررین، مالک سایت یعنی شرکت Avid Life Media را تحت تعقیب قضایی قرار دهند،  1.5 میلیارد دلار جریمه در انتظار مالکان سایت است و اولین کیس طلاق به نوشته تایمز پس از لو رفتن اطلاعات کاربران سایت از سوی همسر یکی از اعضاء رسمیت یافته است و باید منتظر کیس‌های بیشتری بود. زنی اهل سنت لوئیس درمیسوری ادعا کرده که 19 دلار پرداخت کرده تا اطلاعات شخصی‌اش در این سایت پاک شود اما ظاهراً این اتفاق نیفتاده و اینک از مالک سایت شکایت کرده است.

لو رفتن نام همسران خائن پس از هک شدن سایت دوستیابی

یک شرکت امنیتی در فرانسه با بررسی آدرس ایمیل‌ها اسامی 1200 کاربر عربستانی را پیداکرده که عضو این سایت شده و ممکن است با اعدام روبرو شوند! در تصویر زیر 37 میلیون عضو سایت را می‌بینید که از کدام کشورها هستند و همسرانشان شروع به جستجو برای یافتن خائنین احتمالی کرده‌اند. (بیش از 1٫2 میلیون انگلیسی عضو سایت بوده و اکنون همسران انگلیسی دنبال یافتن مظنونین در خانه هستند!)

لو رفتن نام همسران خائن پس از هک شدن سایت دوستیابی

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کته تره با ماهی تیلاپیا طرز تهیه و پخت بیف یاکیتوری در منزل آموزش پخت خوراک مرغی خوشمزه آموزش طبخ خورشت فسنجان با قارچ طرز تهیه ی غذای راحت و خوشمزه ریزوتو مرغ و قارچ طرز تهیه پیتزا توپی (جدید) روش درست کردن سالاد مرکبات با سبزیجات خوردن این میوه ها برای بدن سم و ممنوع است طرز تهیه چای سرد (آیس تی) در منزل سوپ پاستا و مرغ، یک پیش غذای لذیذ آموزش درست کردن لازانیا با طعم ماهی رنگ زولبیا و بامیه نشانه کیفیت است