سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ماجرای رابطه جنسی خانم معلم جوان با دانش آموز پسر 13 ساله

مجموعه : اخبار گوناگون
ماجرای رابطه جنسی خانم معلم جوان با دانش آموز پسر 13 ساله

ماجرای رابطه جنسی خانم معلم جوان با دانش آموز پسر 13 ساله را در سماتک می خوانید. در بسیاری از کشورهای غربی معلمان زن با دانش آموزان پسر رابطه جنسی برقرار می کنند و در اکثر موارد توسط پلیس دستگیر و روانه زندان می شوند.

 

استفان سیبوری نام استادی است که به جرم سواستفده از دانش اموز 13 ساله خود بازداشت شده است. به گزارش سماتک این معلم 22 ساله متهم شده است که کودک 13 ساله را مجبور به داشتن رابطه جنسی با خود کرده است.این اتفاق در تاریخ 13 فبریه همین سال روی داده است و معلم پسر را به خانه ای در دوور برده است و مورد سواستفاده جنسی قرار داده است.

ماجرای رابطه جنسی خانم معلم جوان با دانش آموز پسر 13 ساله

او برای اینکه دانش اموز را به سمت خودش جذب کند عکس های برهنه خود را برای او میفرستاده است و اس ام اس های تحریک کننده برای او ارسال میکرده است.به گزارش سماتک او به عنوان یک معلم زبان در ماه اوت سال گذشته در این مدرسه استخدام شده بوده!او تا اواسط ماه مارس امسال این کار را انجام میداده است تا اینکه بالاخره خودش تسلیم قانون میشود و اعتراف میکند.

ماجرای رابطه جنسی خانم معلم جوان با دانش آموز پسر 13 ساله

 

 

مطالب مرتبط :

 

تجاوز جنسی به خانم معلم در اتوبان چمران تهران

 

ماجرای رابطه جنسی خانم معلم ریاضی با دانش آموز نوجوان + تصاویر

 

رابطه جنسی خانم معلم با پسر جوان در اتومبیل

 

حضور خانم معلم با لباس عروس بر سر کلاس

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

سرکه سیب را خودتان درست کنید روش درست کردن چیز کیک نیویورکی شانتال آموزش درست کردن دسر تیرامیسو چگونه یک قهوه بی نقص درست کنیم؟ طرز تهیه ساندویچ مرغ و قارچ بازاری در منزل طرز تهیه غذاهای محلی و بومی شهرهای اصفهان ، رامسر و مشهد آموزش درست کردن اکبر جوجه با رب انار آموزش درست کردن سالاد سیب زمینی و شوید آموزش درست کردن ساندویچ بوقلمون طرز تهیه چای ماسالا نوشیدنی خوش طعم و مقوی خواص تخم بلدرچین کدامند؟ طرز تهیه نوشیدنی ای که بوی بد بدن را خنثی می کند