الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

به آتش کشیدن 20 جوان عراقی توسط داعش

مجموعه : اخبار حوادث
به آتش کشیدن 20 جوان عراقی توسط داعش

فاجعه ای دیگر بار از داعش جنایتگر

 

گروهک تروریستی داعش از جمله خبرساز ترین جنایتگران جامعه ی امروز که تاکنون دست به جنایت های بسیاری زده و بخش هایی از خاک عراق و روسیه را به تصرف خود دراورده است. ایجاد رعب و وحشت بین مردم با شنیدن اخبار این گروهک تروریستی دیده شده هرچند دلاوران بسیاری از خاک های عراق و سوریه و ایران … بسیاری از حملات این گروهک تروریستی را منحل کرده اند. اینک به گزارشی از یکی دیگر از جنایت این گروهک را برایتان اماده کرده ایم .

به آتش کشیدن 20 جوان عراقی توسط داعش

به گزارش سماتک، شیخ نایف النعیمی از شیوخ عشایر شهرستان نینوا در این باره گفت: داعش این20 جوان عراقی را در پایگاه البکاره واقع در شهر حویجه در آتش سوزانده است.

وی افزود: داعش به اجبار از زنان حویجه می خواهد تا به این گروهک تروریستی ملحق شوند.

 

پیشتر نیز مقام های محلی حویجه اعلام کرده بودند که داعش 200 هزار نفر از اهالی شهرستان حویجه واقع در جنوب غرب استان کرکوک و مناطق اطراف آن را محاصره کرده و مردم از کمبود مواد غذایی و بهداشتی رنج می برند.

 

شیخ عشایر حویجه هشدار داد: به دلیل محاصره این شهرستان از سوی گروهک تروریستی داعش، در روزهای آینده ما شاهد یک فاجعه انسانی در حویجه خواهیم بود.

 

چند روز پیش نیز ‘محمد تمیم’ نماینده مجلس عراق از استان کرکوک در بیانیه ای اعلام کرد که یک نسل کشی جمعی در انتظار مردم حویجه به دست گروه تروریستی داعش روی خواهد داد، زیرا تاکنون ظرف چهار روز 112 نفر از اهالی حویجه به دست داعش به قتل رسیده اند.

 

وی اضافه کرد: گروه تروریستی داعش با ایجاد میادین مین و بمب گذاری، مانع فرار مردم حویجه از مناطق تحت تصرف این گروه تروریستی می شود و چهار خانواده عراقی شنبه گذشته در حین فرار در نزدیکی جبال حمرین به دلیل بر خورد با مین های کار گذاشته شده و مواد منفجره، کشته شدند.

 

گروهک تروریستی داعش از ژوئن (خرداد/تیر) 2014 شهرستان حویجه در استان کرکوک را به اشغال خود درآورده اند.

 

به آتش کشیدن 20 جوان عراقی توسط داعش

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری