الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

تصادف مرگبار یک اسب با خودروی پراید

مجموعه : اخبار حوادث
تصادف مرگبار یک اسب با خودروی پراید

تصادف مرگبار یک اسب با خودروی پراید

این تصادف صبح امروز در یکی از شهرستانهای اصفهان اتفاق افتاد و باعث مرگ راننده پراید شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصادف مرگبار یک اسب با خودروی پراید را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تصادف پراید با اسب در شهرستان مبارکه اصفهان باعث مرگ راننده شد شب گذشته چند راس اسب که در حال گذر از جاده بودند با یک دستگاه پراید تصادف کردند پراید با یکی از اسب ها به شدت برخورد کرد و اسب از شیشه پراید با راننده به شدت برخورد کرد که بعد از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داد.

تصادف مرگبار یک اسب با خودروی پراید

این تصادف هولناک در شب اتفاق افتاده است و راننده پراید که در جاده با سرعت حرکت می نمود با چند اسب برخورد کرده است این راننده به علت تاریکی هوا این اسب ها را ندیده است و اسب برخورد شدیدی با شیشه جلوی خودرو داشته است.

 

تصادف وحشتناک پراید با اسب

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز پنجشنبه گفت: این حادثه شب گذشته به اتاق فرمان اورژانس اعلام و پس از آن واحد امدادی اورژانس ۱۱۵ از زیباشهر به محل اعزام شد.

 

عباس عابدی افزود : چند راس اسب در تاریکی شب در حال عبور از عرض جاده بودند که راننده سواری پراید به یکی از اسب ها برخورد کرد.

 

وی افزود: در این حادثه ۶ سرنشین خودرو پراید به دلیل برخورد با این اسب دچار شوک و مشکلات عصبی و سردرد شدند که سه نفر از آن ها به صورت سرپایی در محل مداوا و سه تَن دیگر نیز به بیمارستان صفاییه مبارکه منتقل شدند متاسفانه راننده بعد از انتقال به بیمارستان جان باخت.

 

برخورد پراید با اسب

 به گزارش سماتک فوریت‌های پزشکی شهرستان مبارکه در سه ماه نخست امسال، یکهزار و ۷۰۵ ماموریت شامل ۴۶۲ ماموریت تصادفی و یک هزار و ۲۴۳ ماموریت غیرتصادفی را انجام داد.

 

از مجموع حوادث رانندگی رخ داده در این مدت، ۳۴۲ مورد در نقاط جاده‌ای و ۱۲۰ مورد در نقاط شهری بوده است.

 

شهرستان مبارکه در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری