الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ماجرای زن مشهدی که به پسران جوان پیشنهاد رابطه جنسی می داد

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای زن مشهدی که به پسران جوان پیشنهاد رابطه جنسی می داد

 زن مشهدی که به پسران جوان پیشنهاد رابطه جنسی می داد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. افراد بیکاری که در جامعه وجود دارند چه زن و مرد ممکن است برای به دست آوردن پول از هر راهی وارد شوند و هزینه خرج و مخارج خود را تامین کنند متاسفانه یکی از این راه ها دزدی می باشد که در حال حاضر در خانم ها هم دیده میشود متن زیر نمونه ای از یک دزدی خانم در خانه خودش می باشد .

 

ماجرای زن مشهدی که به پسران جوان پیشنهاد رابطه جنسی می داد

دعوت زن بی شرم از دو پسر جوان

2 پسر جوان وقتی از سوی یک زن برای گذراندن یک شب درخانه اش بدون معطلی آن را پذیرفتند، نمی دانستند در دام یک شیطان گرفتار شده اند.

 

یک از این دو جوان در کلانتری 11 مشهد به افسر پرونده گفت: با مادرم جر و بحث کردم. می گفت با پسر همسایه رفت و آمد نکن. مثل همیشه دهن کجی کردم، با عجله از خانه بیرون زدم. میثم سر کوچه منتظر بود. با موتورسیکلت به راه افتادیم. او هم با پدر و مادرش دعوا کرده بود. قرار گذاشتیم شب خانه یکی از دوستان برویم.

 

وی افزود: میثم یک چک 800 هزار تومانی داشت ، چک راازمغازه دوستش نقد کرد. دقایقی بعد جلوی یک آبمیوه فروشی ایستاده بودیم، زنی 45ساله به ما نزدیک شد.

 

این پسر جوان با اشاره به اینکه زن جوان اول تقاضای کمک داشت افزود: اما لحن حرف هایش خیلی زود تغییر کرد. پیشنهاد داد به خانه اش برویم. می گفت می توانیم شب آنجا بمانیم. از میثم خواستم بی خیال موضوع شود. اما او باب صحبت با این زن بی شرم را باز کرد.

 

من هم در رودربایستی قرارگرفته بودم. نمی خواستم کم بیاورم برای همین همراه میثم به خانه آن زن رفتم. یک لیوان شربت خوردیم و بیهوش شدیم.

 

وی افزود: صبح روز بعد از خواب پریدیم. اثری از آن زن شیاد نبود. تازه متوجه شدیم گوشی های تلفن همراه ،کیف پول و حتی لباس های مان نیز به سرقت رفته است.

 

با صاحبخانه روبرو شدیم. سراغ زن بی شرم را گرفتیم. می گفت این اتاق را دیروز بعد از ظهر به زن 50 ساله که با اشک و ناله وانمود می کرد شوهرش بیمار است اجاره داده و خبری از او ندارد. ما داد و فریاد راه انداختیم. با گزارش موضوع به پلیس، ماموران کلانتری 11 آمدند.

 

تحقیقات پلیس نشان داد که صاحبخانه هیچ مدرک شناسایی و پولی هم از آن زن نگرفته است.

 

این پسر جوان با تاکید براینکه اگر این موضوع به گوش پدرم برسد او سکته می کند به افسرنگهبان گفت: من و میثم به کلانتری آمدیم. پدرم بازنشسته است. مادرم هم خیاطی می کند و از جانش مایه گذاشته تاآبرومند زندگی کنیم، ولی ما این طوری گند زدیم. کمک کنید تا آبرویمان نرود.

 

تحقیقات پلیس برای دستگیری این زن ادامه دارد.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری