الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

قتل هولناک دختری در تهران توسط مرد معتاد به شیشه

مجموعه : اخبار حوادث
قتل هولناک دختری در تهران توسط مرد معتاد به شیشه

قتل هولناک دختری در تهران توسط مرد معتاد به شیشه

خیلی از افراد وقتی شیشه مصرف می نمایند کارهای وحشتناکی انجام می دهند چون شیشه به نحوه کار و سیستم عصبی تاثیر مستقیم دارد شیشه یک ماده محرک بسیار اعتیاد آور است فردی که شیشه مصرف می نماید پرخشگر می شود و دست به هر کار وحشیانه ای می زند در یک اتفاق تلخ دختری که در تهران زندگی میکرد توسط یک مرد شیشه ای با ضربات چاقو به قتل می رسد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل هولناک دختری در تهران توسط مرد معتاد به شیشه را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

قتل وحشتناک یک زن توسط مرد شیشه ای در پایین شهر تهران رخ داد و یک مرد معتاد به شیشه مرتکب یک قتل وحشتناک شد.

 

قتل وحشتناک یک زن توسط مرد شیشه ای

عقربه ها ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه ۱۱ خرداد ماه سال گذشته را نشان می داد که نگهبان یک کارخانه در خیابان فداییان اسلام، جنب پمپ بنزین در حال نگهبانی بود که دید یک زن و پسر جوان به سمت آلونک کوچکی که در جلوی کارخانه بود حرکت می کنند و در ادامه پسر جوان به کمک زن تنها توانست در آلونک قدیمی را باز کنند و وارد آنجا شوند.

 

مرد معتاد به شیشه زن را جلوی نگهبانی با ضربات چاقو به قتل میرساند و فرار میکند

قتل هولناک دختری در تهران توسط مرد معتاد به شیشه

نگهبان کارخانه با دیدن این صحنه در حالیکه چراغ قوه به دست داشت به سمت آلونک قدیمی رفت و پشت درهای بسته از زن و پسر جوان که سرگرم کشیدن مواد بودند خواست تا آنجا را ترک کنند اما پسر جوان بی تفاوت به حرف های این نگهبان به کار خودش ادامه داد.

 

نگهبان جوان وقتی دید که این زن و پسر به حرفهای او توجه نمی کنند آنها را تهدید کرد که ماجرا را به پلیس گزارش می کند و برای زنگ زدن به پلیس به سمت کارخانه برگشت.

 

هنوز لحظاتی از رفتن نگهبان کارخانه نگذشته بود که ناگهان صداهایی به گوش رسید و نگهبان شوکه شده به آرامی به سمت آلونک متروکه بازگشت و با صحنه هولناکی روبرو شد.

 

زن جوان غرق خون روی زمین افتاده بود و پسر جوان نیز قبل از رسیدن مرد نگهبان پا به فرار گذاشته بود که خیلی زود تیمی از ماموران پلیس در صحنه جرم حاضر شدند.

 

ماموران در بررسی های ابتدایی پی بردند که زن جوان در کنارش یک پایپ و فندک اتمی که برای کشیدن مواد مخدر شیشه است با ضربات چاقو به سر و صورتش به قتل رسیده است.

 

همین کافی بود تا بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری همراه تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران در صحنه جنایت حاضر شوند.

 

بررسی های ابتدایی تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در محل جنایت نشان از آن داشت که زن جوان با ۱۲ ضربه هولناک به گردن و سر به قتل رسیده است که عمق بعضی از این ضربات به ۳۰ سانتی متر می رسد.

 

کارآگاهان در گام نخست به بررسی محل جنایت پرداختند و متوجه دوربین مداربسته ای در نزدیکی این آلونک متروکه شدند و در بازبینی این فیلم، صحنه هولناک یک جنایت را مشاهده کردند.

 

در این فیلم پسر جوان پس از رفتن نگهبان کارخانه در اقدامی وحشیانه زن جوان را هدف ضربات چاقو قرار می دهد که زن جوان برای فرار به سمت در آلونک قدیمی حرکت می کند که پس از باز شدن در روی زمین می افتد و پسر جوان در حرکتی باورنکردنی شروع به زدن ضربات مرگبار چاقو به سمت صورت و گردن زن جوان می کند.

 

در ادامه پسر جوان در حالیکه زن جوان غرق خون روی زمین افتاده بود به آرامی وارد آلونک شده وپس از لحظاتی در زمان خارج شدن و فرار ضربه محکمی با چاقو به سر زن جوان می زند و وقتی متوجه حضور مرد نگهبان می شود به سرعت پا به فرار می گذارد.

 

جسد زن جوان با دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی منتقل شد و با توجه به اینکه هیچ مدرک هویتی همراه این زن نبود عملیات انگشت نگاری از جسد وی صورت گرفت اما هیچ سرنخی از این زن که احتمالا افیونی و فراری از خانه است به دست نیامد.

 

با گذشت ۱۰ ماه از این جنایت هولناک در اتوبان فداییان اسلام هنوز هیچ ردی از عامل جنایت و زن جوان به دست نیامده است و تحقیقات فنی ادامه دارد.

 

بنا به این گزارش، بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری با تقاضای انتشار تصویر عامل جنایت و عکس چهره نگاری شده زن جوان خواست تا کسانیکه اطلاعی از مخفیگاه این قاتل فراری و هویت زن جوان دارند به اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران یا شعبه پنجم دادسرای شهرری مراجعه کنند.

قتل هولناک دختری در تهران توسط مرد معتاد به شیشه

قتل هولناک دختری در تهران توسط مرد معتاد به شیشه

 

منبع:  rokna.ir

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری