الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ماجرای مزاحمت مرد زن دار برای زن شوهردار

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای مزاحمت مرد زن دار برای زن شوهردار

ماجرای مزاحمت مرد زن دار برای زن شوهردار 

زن شوهردار مشهدی مدتی بود که از جانب یک مرد زن دار مورد آزار و اذیت قرار گرفت. این زن که مدتی قبل گوشی تلفن همراه خود را فروخته بود نمی دانست که این کار روزی موجبات آزار و اذیت او و همسرش را فراهم خواهد کرد.

 

چند روز پيش زوج جواني به اداره پليس فتاي مشهد رفتند و از يك مزاحم تلفني شكايت كردند. مرد جوان گفت: مدتي است كه مردي به‌شدت مزاحم همسرم مي‌شود. او اطلاعات زيادي درباره زندگي ما دارد و خودش را يكي از اقوام دور همسرم معرفي مي‌كند.

 

او مدعي است كه بدنساز است و هر دختري او را ببيند عاشقش مي‌شود و چندين بار به جاي همسرم با او از طريق تلگرام چت كردم و خواستم كه دست از مزاحمت‌هايش بردارد اما او دست بردار نيست.

 

اين مرد حتي فيلم‌ها و عكس‌هاي خصوصي ما را در اختيار دارد. او مي‌داند كه اعضاي خانواده همسرم در خارج از كشور زندگي مي‌كنند و با مزاحمت‌هايش زندگي من و همسرم را به خطر انداخته و دردسر بزرگي براي ما درست كرده است تا جايي كه چند روز پيش، وقتي داشتم با او چت مي‌كردم و از او مي‌خواستم كه دست از سر ما بردارد، جملاتي نوشت كه عصباني‌ام كرد و نقشه كشيدم وي را به قتل برسانم و حتي با او قرار هم گذاشتم اما در آخرين لحظه تصميمم عوض شد و باخودم گفتم بهتر است از پليس فتا كمك بگيرم.

 

با شكايت زوج جوان تحقيقات ماموران براي شناسايي مزاحم سمج شروع شد. طولي نكشيد كه ماموران موفق شدند در بررسي‌هاي تخصصي اين مرد را شناسايي و دستگير كنند.

 

او با اعتراف به ايجاد مزاحمت براي زن جوان گفت: مدتي پيش يك گوشي تلفن همراه دست‌دوم خريدم و وقتي داشتم حافظه آن را ريكاوري مي‌كردم با شماره‌تلفن‌ها و تعداد زيادي عكس و فيلم كاملا خصوصي روبه‌رو شدم.

 

مي‌دانستم كه گوشي متعلق به يك زن بوده است و پس از آن تصميم گرفتم با او تماس بگيرم و با اين ادعا كه از اقوام دورش هستم، با او قرار ملاقات بگذارم و فريبش دهم اما هرگز تصور نمي‌كردم كه او شكايت كند و گير بيفتم.

 

سرهنگ جهانشيري، رئيس پليس فتاي خراسان رضوي با بيان اين خبر گفت: پس از اعترافات متهم مشخص شد كه شاكي مدتي قبل گوشي همسرش را كه خراب شده بود به مغازه‌اي برده بود تا بفروشد. صاحب مغازه هم با اين ادعا كه فقط ال‌سي‌دي گوشي سالم است آن را به قيمت 70هزار تومان خريده بود اما پس از آن گوشي را تعمير كرده و به‌عنوان گوشي دست‌دوم، به قيمت 600هزار تومان به متهم فروخته بود.

 

متهم نيز پس از ريكاوري حافظه گوشي توانسته بود به اطلاعات خصوصي شاكي دست پيدا كرده و مزاحمت‌هايش را آغاز كند. وي به شهروندان توصيه كرد: هنگام فروش گوشي خود، حتما به مراكز معتبر برويد و مطمئن شويد كه حافظه آن فلش و كاملا پاك شده است.

 

هرگز گوشي را با حافظه جانبي آن نفروشيد. به‌خاطر داشته باشيد كه گوشي محل امني براي ذخيره اطلاعات نيست و حتما پس از تهيه فيلم و عكس با گوشي، آن را از حافظه به هارد رايانه شخصي‌تان منتقل كنيد.

 

وي همچنين به فروشندگان گوشي‌هاي دست‌دوم توصيه كرد هنگام فروش گوشي از خالي بودن حافظه آن مطمئن شوند چرا كه ممكن است عواقب حقوقي چنين اتفاقاتي دامن آنها را هم بگيرد.

 

منبع: جام جم

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری