سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

ماجرای آزار جنسی پسر نوجوان در کنار قبرستان خواجه ربیع مشهد

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای آزار جنسی پسر نوجوان در کنار قبرستان خواجه ربیع مشهد

آزار جنسی پسر نوجوان در کنار قبرستان خواجه ربیع مشهد توسط دو جوان شیطانی انجام شد. این دو جوان با موتور آپاچی یک نوجوان دانش آموز نوجوان را به قصد آزار جنسی سوار موتور کردند و در بیابان های پشت قبرستان خواجه ربیع مشهد او را مورد حمله قرار دادند.

 

 چند روز پیش زمانی که پسر نوجوان برای رفتن به مدرسه اش در حال عبور از خیابان خواجه ربیع بود آپاچی سواران شیطان صفت جلوی پایش ترمز زدند.نوجوان مذکور که یکی از زورگیران را از زمانی که با او همکلاسی بود می شناخت و خلافکاری هایش را در ذهن داشت راهش را کج کرد تا از آن ها دور شود، اما آپاچی سواران با اصرار فراوان نوجوان را سوار موتورسیکلت کردند تا سر راهشان او را هم به مدرسه اش برسانند.

 

در میانه راه بود که همزمان با تغییر مسیر زورگیران، نوجوان تیزی نوک یک چاقو را روی پهلوی خود احساس کرد.

 

درحالی که زورگیران شیطان صفت نوجوان را تهدید به سکوت می کردند موتورسیکلت را پشت یک قبرستان متوقف کردند و پس از آن که گوشی تلفن همراه و وجوه نقد همراه طعمه را با زور چاقو گرفتند، نوجوان را هم، با اجرای نقشه ای شیطانی مورد اذیت و آزار قرار دادند.

 

بنا بر این گزارش سایت سماتک پدر نوجوان پس از آن که در جریان ماجرا قرار گرفت با طرح شکایتی در شعبه 203 دادسرای مشهد خواستار دستگیری متهمان شد.

 

بازپرس ترابیان هم با توجه به اهمیت ماجرا دستور بازداشت متهمان را صادر کرد.

 

در حالی هر دو متهم با رد زنی های پلیسی شناسایی و دستگیر شدند که از محل اختفای یکی از آن ها هشت عدد چاقو و چندین کارت ملی نیز کشف شد.

 

پس از دستگیری آپاچی سواران، شاکی هر دو زورگیر شیطان صفت را شناسایی کرد. در ادامه روز گذشته متهمان برای اخذ آخرین دفاع به شعبه 203 دادسرای مشهد منتقل شدند و مقابل میز عدالت قرار گرفتند تا دیگر مراحل قضایی پرونده نیز روند خود را طی کند.

 

منبع : جام نیوز

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

دانستنی هایی درباره گوشت گاو، گوساله، گوسفند و بره دستور پخت غذای خوشمزه شامی نارنجی چیز برگر خوشمزه و خانگی طرز تهیه پیتزا تک نفره با پنیر و نان ساندویچی طرز تهیه سالاد جوجه غذایی مفید برای یبوست طرز تهیه ترشی گوجه سبز آموزش درست کردن شامی رودباری طرز تهیه گراتن بامیه غذای خوشمزه و جدید فوت و فن های پختن بلال روی آتش آموزش درست کردن کشک کدو بهترین دسر برای فصل گرم تابستان آموزش درست کردن خورش باقلا و گشنیز با طعم سیر