سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

ماجرای بیهوش کردن دختر 21 ساله و تجاوز وحشیانه به وی

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای بیهوش کردن دختر 21 ساله و تجاوز وحشیانه به وی

تجاوز وحشیانه به دختر 21 ساله باعث شد پلیس وارد عمل شود. یک مرد 52 ساله پس از بیهوش کردن دختر 21 ساله به طرز وحشیانه ای به وی تجاوز کرد.

 

” پیتر ون دوترینگ” مرد استرالیایی 52 ساله که زن گردشگر آلمانی را ربوده و با بیهوش کردن اش وی را مورد تجاوز وحشیانه قرار داده بود به 9 سال حبس محکوم شد.

 

برخی معتقدند عمل سنگدلانه این مرد برگرفته از فیلم ترسناک “گرگ نهر” است. متهم به اتهام تجاوز به عنف و آدم ربایی زن 21 ساله آلمانی در آگوست 2015 از سوی دادگاه گناهکار شناخته شد.

 

این زن نگون بخت که دو هفته بعد از حضورش در استرالیا دچار این حادثه تلخ شده همچنان نیز از تاریکی و تنهایی وحشت دارد. به رغم آسیب های روحی و جسمی وارده به این زن پیتر نسبت به رفتار زشت خود ابراز پشیمانی نکرده است.

 

طبق اظهارات دادستان این مرد ماه ها وقت صرف طراحی این اقدام خبیثانه کرده بود به گونه ای که برای اجرایی کردن نقشه شوم اش کلاه گیس، ریش و سبیل مصنوعی به منظور تغییر چهره تهیه کرده بود.

 

این مرد جانی این زن را از یک ایستگاه اتوبوس ربوده سپس به جایی نامشخص برده و با کابل دست و پای قربانی را بسته و با خوراندن آرام بخش وی را بیهوش کرده و نقشه سیاه خود را پیاده کرده بود.  قربانی اوایل صبح روز بعد کنار یک جاده روستایی به هوش آمده بود.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

چگونه گوشت را خوش طعم کنیم؟ ترفندهای ایتالیایی برای خوشمزه تر شدن ماکارونی طرز تهیه تارت زردآلو با خرما نکاتی مهم برای پختن کیک طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده غذای لذیذ دریایی آموزش کاچی چهار مغز خوراکی بسیار مفید آموزش درست کردن کوکو سبزی گیاهی رژیمی آموزش درست کردن بلوچیز برگر آموزش درست کردن اسموتی هندوانه ویژه شب چله طرز تهیه خورشت آلو اسفناج در منزل آموزش 3 مدل غذای رژیمی با کلم بروکلی آموزش درست کردن پاپ کرن کره ای در خانه