سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ماجرای سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان + عکس

سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان تهران انجام شد و ماجرای این سرقت مسلحانه را در ادامه این پست سماتک می خوانید. ساعاتی پیش یک از شعب بانک ملت شعبه هدایت میدان بهارستان مورد دستبرد سارقین قرار گرفت.

 

این سرقت مسلحانه صبح امروز رخ داد و با فرار دزدان مسلح مسئولان بانک با پلیس 110 تماس گرفتند و زنگ خطر را به صدا در آوردند. به گزارش سایت سماتک وقتی ماموران گشت کلانتری 109 پای در صحنه سرقت مسلحانه گذاشتند و متوجه شدند که دزدان با دستانی پر گریخته اند ماجرای این سرقت را به فرماندهی تهران اطلاع داده و بلافاصله تیمی از اداره یکم-مبارزه با سرقت های مسلحانه-پلیس آگاهی تهران به سرپرستی سرهنگ گودرزی وارد عمل شدند.

ماجرای سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان + عکس

هنوز از میزان پول های سرقتی و تعداد دزدان خبری در دست نیست و باز بینی دوربین های مداربسته بانک به همراه اظهارات شاهدان می تواند سرنخ اصلی را در اختیار ماموران قرار دهد.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

ایده های نو یک سرآشپز برای پخت غذا + تصاویر آموزش اصولی درست کردن مربای بهار نارنج طرز تهیه خوشمزه ترین برگرها و غذاهای رژیمی طرز تهیه شربت اسطوخودوس در خانه ترشی لیته خوشمزه و آموزش آسان آن گیاه سیر و خواص بی نظیر آن خواص سرشار زالزالک برای بدن آموزش ساده درست کردن خورش ماهی و آلوچه طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی آموزش درست کردن بلو ولوت كاپ كیك با نحوه پخت گراتین گل کلم آشنا شوید خواص مفید قهوه برای چشم