سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سر زن جوان توسط شوهر داعشی اش بریده شد (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
سر زن جوان توسط شوهر داعشی اش بریده شد (عکس)

داعش یا دولت اسلامی عراق و شام یک گروه افراطی سلفی است که افراد را با عقیده های غلط و افراطی شستشوی مغزی می دهند. متاسفانه یه داعشی سر همسرش را به دلیل انجام ندادن عملیات انتحاری برید و تکه تکه کرد.

 

سر زنی که توسط شوهر داعشی اش بریده شد

 

عاقبت زنی که عملیات انتحاری انجام نداد

یکی از اعضای داعش پس از آنکه همسرش حاضر نشد عملیات انتحاری انجام دهد، سر وی را برید.بر اساس گزارش «پانورما»، «بسام رعد» از اهالی «عاصون» از توابع «ضنیه» (واقع در لبنان) با «زینب محمود طالب» 30 ساله (که وی نیز لبنانی است) در استرالیا ازدواج کردند و صاحب سه فرزند شدند.وی از همسرش خواست که برای انجام عملیات انتحاری با وی به سوریه بیاید اما هنگامی که زینب مخالفت نشان داد وی را کشت و بدنش را تکه‌تکه کرد؛ بسام همچنین فرزندانش را شدیدا مورد ضرب و شتم قرار داد.

سر زن جوان توسط شوهر داعشی اش بریده شد (عکس)

منبع: فارس

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیرینی آردی عید نوروز خواص تخم بلدرچین کدامند؟ ماده های غذایی نشاط آور آموزش درست کردن فیله سالمون طرز تهیه ناردونه با بلدرچین غذای ترش و خوشمزه طرز تهیه کیک کره ای به شیوه فرانسوی آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس روش صحیح طبخ و پختن حبوبات آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید چه مواد غذایی ذهن را ضعیف میکند؟ اصول استفاده از ادویه های مختلف در غذاهای ایرانی