سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سوء استفاده زن شیاد از عکس های خصوصی پسر مشهدی

مجموعه : اخبار حوادث
سوء استفاده زن شیاد از عکس های خصوصی پسر مشهدی

سوء استفاده زن شیاد از عکس های خصوصی پسر مشهدی پرونده جدیدی را در پلیس فتا مشهد باز کرد. یک زن شیاد 35 ساله با پسر جوان مشهدی رابطه دوستی برقرار کرد و پس از گرفتن عکس های خصوصی و مجرمانه از این پسر تقاضای مبلغ 20 میلیون تومان را کرد و به پسر گفت در صورتی که پول را برایش واریز نکند عکس های خصوصی اش را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.

 

رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با اعلام این خبر به رکنا، گفت: با شکایتی از سوی مردی جوان مبنی بر اخاذی از وی با ترفند ازدواج موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

 

سرهنگ جواد جهانشیری افزود: در بررسی اظهارات پسر فریب خورده ای مشخص شد وی از طریق شبکه اجتماعی بی تالک با زنی اهل یکی از استان های شمالی کشور آشنا شده و پس از مدتی آشنایی زن جوان با پیشنهاد ازدواج با هم قرار ملاقات می گذارند و با منصرف شدن پسر مشهدی از ازدواج ، زن جوان با تهدید انتشار تصاویر خصوصی این پسر 200 میلیون ریال از وی اخاذی می کند.

 

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی دقیق اظهارات پسر فریب خورده پس از شناسایی مخفیگاه زن شیاد او را دستگیر کردند.

 

سرهنگ جهانشیری اظهار داشت: زن 34 ساله با نام مستعار “هدیه” که دارای سابقه کیفری است در مواجهه با مستندات دیجتالی به جرم خود اعتراف کرد.

 

وی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا به رکنا گفت: متاسفانه در برخی مواقع، به جای استفاده مطلوب و شایسته از موقیعت و امکانات فضای سایبری توسط شهروندان و کاربران، شاهد سوء‌استفاده از این فضا توسط برخی افراد کلاهبردار و اخاذ هستیم که لازم است با ارتقاء سطح فرهنگ سواد واخلاق سایبری در سطح جامعه و هوشیاری از طرف کاربران و نظارت مستمر پلیس فتا دست برخی افراد سودجورا از این فضا کوتاه شود.

 

منبع: rokna.ir

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه کوکوی کنگر + خواص کنگر طرز تهیه ترشی گوجه سبز طرز تهیه کوکوی اشپل خوشمزه ترین غذای گیلانی ها در نوروز طرز تهیه کاسه انرژی زا و مقوی صبحانه آموزش سالاد کلم بروکسل و لیمو ترش آموزش ساده درست کردن دمپختک آموزش درست کردن نان پنیری آموزش درست کردن ماهی مخصوص کریسمس اهمیت ویتامین ها و خاصیت شان طرز تهیه پیاز شکم پر برای افراد تحت رژیم غذایی دستور تهیه ترشی بندری بازاری در خانه طرز تهیه شربت اسطوخودوس در خانه