سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

پسر مشهدی خانه مادرش را در بلوار پیروزی آتش زد

مجموعه : اخبار حوادث
پسر مشهدی خانه مادرش را در بلوار پیروزی آتش زد

پسر مشهدی خانه مادرش را در بلوار پیروزی آتش زد. این پسر جوان که تنها 18 سال سن دارد به دلیل درگیری شدید با مادرش تصمیم گرفت خانه این زن را که در بلوار پیروزی مشهد واقع شده است آتش بزند.

 

در پی وقع آتش سوزی یه خانه در بلوار پیروزی مشهد عوامل آتش نشانی در محل حاضر شدند و موفق شدند بعد از ساعاتی آتش راخاموش کنند.

 

در پی این حادثه نیز ماموران پلیس نیز به محل حادثه اعزام شده و متوجه می شوند پسر 18 ساله ای با مادر خود درگیر شده و پس از مشاجره خانه مادر خود را به آتش کشیده و متواری شده است.

 

تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و عامل این حادثه هنوز متواری است.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کتلت آلمانی خواص غذایی و دارویی لبو برای بدن هویج در بینایی انسان چه نقشی دارد؟ خواص طبیعی میوه به روش درست کردن شربت ریواس آموزش درست کردن ماست موسیر خانگی انواع پاستا (ماکارونی) ایتالیایی ها + تصاویر کم کردن وزن با آبمیوه در فصل تابستان در مان بیماری‌های مفصلی و پوکی استخوان با زردچوبه روش درست کردن نوشیدنی تابستانی (چای وانیلی با یخ) روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای فواید سبزی ریحان از دید انبیاء