الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

مردی که 100 دختر جوان را حامله کرده است!

مجموعه : اخبار حوادث
مردی که 100 دختر جوان را حامله کرده است!

یک دزد معتاد با بیش از 100 دختر جوان با زور و اجبار نزدیکی کرده است و همه این 100 دختر را حامله کرده است. وی پس از انجام نیت شوم خود اقدام به دزدیدن اموال زنان نامشروع خود می کرد. اين مجرم بايد در دادگاه محاکمه شود و حکم او بايد حداقل 10 سال زندان باشد چرا که او فردي بسيار خطرناک است. 

 

يک دزد معتاد انگليسي در حالي که روي مبل خانه اي بعد از شکستن در آن خانه در نيمه شب، به خواب رفته بود، توسط پليس دستگير شد. به گزارش پليس استافوردشير انگليس، اسکات تينسلي که در پرونده هاي پليس يک دزد و متخلف سابقه دار است، در نيمه هاي شب وقتي که احساس گرسنگي مي کند در يک خانه را مي شکند، وارد خانه شده و گاز را براي پختن غذايي روشن مي کند اما به دليل اينکه بسيار در مصرف مواد مخدر زياده روي کرده بود، قبل از سرقت و خوردن هر گونه غذايي، روي مبل خانه به خواب مي رود.

 

صبح روز بعد زماني که صاحبخانه حيرت زده او را روي مبل خانه اش مي بيند فورا با پليس تماس مي گيرد. اين مجرم 38 ساله که دزد و متجاوزي سابقه دار است، در پرونده هاي پليس متهم به 102 مورد تجاوز جنسي به دختران جوان و 41 مورد سرقت است. او هفته گذشته براي آخرين تجاوزش که محکوميت آن به مدت 40 ماه بود، از زندان آزاد شده بود.

 

مامور پليس «نيگل دالي» گفت: او آنقدر گيج و تحت تاثير مواد مخدر بود که قبل از هرگونه دزدي روي مبل آن خانه به خواب رفته بود. او نيمه هاي شب به حريم شخصي خانواده اي با فرزنداني کوچک وارد شده بود. او در حالت گيجي خيلي راحت در خانه اي را شکسته و قصد داشت تا براي خودش غذايي درست کند!

 

وي افزود: او همچنين در طول اقامت خود در آن خانه، چندين سرنگ تزريق مواد را نيز در اطراف خانه رها کرده بود و اين در حالي است که احتمال دسترسي کودکان خردسال خانه به اين سرنگها تاثير بسيار بدي روي آينده آنها دارد.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری