سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

تجاوز جنسی معلم 70 ساله به دانش آموزان

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی معلم 70 ساله به دانش آموزان

بر اساس گزارش پلیس در پرونده اتهامی این معلم به نام «کیت کاوندیش کولسون»‌71 ساله در فاصله سال‌های 1973 تا 1975 میلادی، دانش‌آموزان 8 تا 13 ساله را فریب داده و آنها را در موقعیت‌های مختلف هدف نیت شیطانی خود قرار داده است.

 

معلم شیطان‌صفت زبان فرانسه مدرسه‌ای معروف در انگلیس به اتهام آزار و اذیت وحشیانه 24 دانش‌آموز پسر دستگیر شد. به گزارش پلیس این معلم زبان فرانسه در سیاست‌های خشک مدرسه شهر «چستر» انگلیس و در زمان تدریس‌های خصوصی‌اش با رفتار دوستانه ظاهری، با دانش‌آموزان ارتباط برقرار می‌کرد و طعمه‌هایش را داخل کلاس، خوابگاه و حتی گاهی در برابر دیگر دانش‌آموزان هدف نیات شیطانی خود قرار می‌داد و از بچه‌ها قول می‌گرفت که این واقعیت هولناک را مانند یک راز نگه دارند.

 

مدرسه محل خدمت این معلم شیطان صفت جایی بود که بسیاری از ثروتمندان و نامداران انگلیس از جمله «دیوید بکام» و «سرین آنسیل» قهرمان قایقرانی المپیکی این کشور با صرف هزینه‌های گزاف فرزندانشان را به آنجا می‌فرستند.

 

 به‌رغم فاجعه روحی هولناکی که رفتار وحشیانه این معلم پیر بر نوجوانان دانش‌آموز گذاشته دادگاه تنها هفت سال زندان برایش تعیین کرده که با اعتراض خانواده‌ها روبه‌رو شده است. به گفته روانشناسان برخی از نوجوانانی که هدف این رفتار وحشیانه قرار می‌گیرند تا حدود 40 سال قادر به رهایی از بحران‌های آن نیستند و درمان آنها بسیار دشوار است.

 

 

منبع: روزنامه ایران

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش تهیه و طبخ کباب سبزیجات رژیمی طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی طرز درست کردن شیرین پلو انار، میوه ای شگفت انگیز برای ترمیم عضلات بدن انسان طرز تهیه ترشی مخلوط | روش نگهداری ترشی آموزش درست کردن بستنی توت فرنگی رژیمی طرز تهیه و متد خوشمزه تر شدن خورش قیمه نذری راز پخت میگو پلو با کشمش وانیل برای بدن مفید است یا مضر؟ خواص انواع مختلف کشمش خواص بی نهایت میوه بلوط روش درست کردن پای بوقلمون