سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

تجاوز جنسی گروهی به سربازان مرد

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی گروهی به سربازان مرد

یک سخنگوی وزارت دفاع انگلیس گفت وقوع این اتفاقات در میان نظامیان انگلیس عادی‌تر از وقوع این جنایت میان جامعه انگلیس نیست؛ ‌این درحالیست که اوایل سال جاری میلادی یک افسر پلیس انگلیس بعد از آن‌که قربانی تجاوز دو سرباز انگلیسی شد، دست به خودکشی زد و خانواده وی وزارت دفاع این کشور را به دلیل پنهان نگه داشتن این موضوع مورد نقد قرار دادند.

 

آمار و ارقام منتشر شده رسانه‌های انگلیسی از وقوع تجاوز جنسی میان نیروهای نظامی انگلیسی و عادی شدن این مسئله میان سربازان انگلیس خبر داد. روزنامه انگلیسی «دیلی میل»‌ در این‌باره گزارش داد، شاهدان از موارد متعدد تجاوز گروهی نظامیان انگلیس به دیگر نظامیان همرزمشان گفتند. برای نمونه یکی از این جنایات هولناک که در ماه فوریه سال گذشته به وقوع پیوست توسط 7 سرباز 21 تا 33 ساله و قربانی کردن یک سرباز 20 ساله روی داد.

 

بر اساس اطلاعات به دست آمده روزنامه تایمز، در طول دو سال گذشته گزارش‌های متعددی از جنایات جنسی شامل حداقل سه گزارش تجاوز جنسی و 22 مورد آزار و اذیت جنسی میان نظامیان مرد انگلیسی وجود داشته است. گزارش‌های دیگری پیش از این نشان می‌دهد جنایات جنسی میان نظامیان انگلیسی به ابزاری برای زهر چشم گرفتن تبدیل شده است و در بیشتر موارد این جنایات بدون آنکه مجرمان محاکمه شوند، ادامه پیدا می‌کنند.

 

موارد مشابهی از این جنایات غیر انسانی میان نظامیان انگلیسی گزارش شده است که به گفته دیلی میل از آنجایی که آمار توسط نیروهای پلیس ارائه شده، دقیق نبوده و آمار دقیق به مراتب بیش از این است. وزارت دفاع انگلیس در این رابطه اعلام کرد تحقیقات برای بررسی احتمال دستگیری فرد یا افرادی در رابطه با این 25 مورد تجاوز به عنف، در حال انجام است.

 

 

منبع: فارس

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش تهیه و طبخ کباب سبزیجات رژیمی طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی طرز درست کردن شیرین پلو انار، میوه ای شگفت انگیز برای ترمیم عضلات بدن انسان طرز تهیه ترشی مخلوط | روش نگهداری ترشی آموزش درست کردن بستنی توت فرنگی رژیمی طرز تهیه و متد خوشمزه تر شدن خورش قیمه نذری راز پخت میگو پلو با کشمش وانیل برای بدن مفید است یا مضر؟ خواص انواع مختلف کشمش خواص بی نهایت میوه بلوط روش درست کردن پای بوقلمون