الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

حادثه تلخ اسید پاشی در خیابان مشیریه تهران

مجموعه : اخبار حوادث
حادثه تلخ اسید پاشی در خیابان مشیریه تهران

حادثه تلخ اسید پاشی در خیابان مشیریه تهران

با حضور مامورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که فردی 35 ساله بنام ناصر در حین مراجعت به محل سکونتش توسط شخص دیگری بنام قربان (30 ساله )، از ناحیه صورت مورد اسیدپاشی قرار گرفته که بر اثر آن ناصر از ناحیه صورت دچار سوختگی شده است.

 

همزمان با انتقال فرد مصدوم به بیمارستان جهت انجام اقدامات درمانی و با شناسایی هویت فرد اسیدپاش، مامورین کلانتری نسبت به شناسایی و دستگیری عامل اسیدپاشی اقدام و متهم تنها دوساعت پس از اسیدپاشی در محل سکونت خود در همان منطقه مشیریه دستگیر، پس از انتقال به کلانتری صراحتا به اسیدپاشی اعتراف می کند.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع اسیدپاشی و به دستور بازپرس محترم شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران، متهم جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم از مجرمین سابقه داری است که کمتر از یک هفته پیش و تحت عنوان مرخصی از زندان آزاد شده و در همین فاصله زمانی کوتاه اقدام به طراحی و اقدام به اسیدپاشی کرده است.

 

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات و شناسایی علت و انگیزه اصلی اسیدپاشی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

مطالب مرتبط:

 

نکات مهم در موقع مواجهه با اسیدپاشی

 

اسید پاشی هولناک به یک مادر و دختر همدانی (تصاویر 16+)

 

روند بازجویی از متهم اسید پاشی در اصفهان

 

یکی از عاملان اسید پاشی دستگیر شد

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری