الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

این پسر بچه به خوردن آهنربا اعتیاد دارد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
این پسر بچه به خوردن آهنربا اعتیاد دارد + تصاویر

این پسر بچه به خوردن آهنربا اعتیاد دارد

همانطور که در عکس مشاهده می کنید یک پسر بچه 3 ساله در طول مدت کوتاه زندگی اش 29 قطعه آهنی را بلعیده بود که سرانجام توسط پزشک جراح این اشیاء از شکم وی خارج شد.

 

تقریبا اکثر اتفاقات عجیب و غریب دنیای پزشکی مربوط به حادثه ها و مشکلات پزشکی سلامتی مردم هندوستان است . از خارج شدن هزاران سنگ کیسه صفرا تا جراحی های مربوط با تولد نوزادان عجیب و سنگین وزن که حالا نوبت رسیده به کشف و جراحی تعدادی آهنربا و سکه فلزی از شکم پسربچه هندی..

 

کودک 3 ساله هندی که ماهها بود از دردهای شدید شکمی رنج می برد بعد از بی نتیجه بودن مداوا توسط پزشکان شهر به بیمارستان منتقل شد. کشف 29 عدد آهنربا و باطری از داخل شکم کودک دردها را پایان بخشید. به گزارش سماتک آهنرباها درون شکم این کودک به همچسبیده شده و یک توپ بزرگ ساخته بودند و این کار را دشوار کرده بود.
 

داخل شکم یک کودک هندی پر بود از آهنربا و باطری و سکه های فلزی . پسر سه ساله هندی مشتی از قطعات فلزی داخل شکمش داشت .

این پسر بچه به خوردن آهنربا اعتیاد دارد + تصاویر

این پسربچه ماهها بود که از درد شکم رنج می برد اما والدین او هر بار که کودک را نزد پزشک می بردند با مشتی از مسکن و داروهای ضد درد به خانه بازمی گشتند. داروهای تجویز شده تنها ساعتی دردهای شکمی پسربچه را رفع می کردند و بعد از گذشت مدتی دردهای شدید دوباره بروز می کردند.

 

بالاخره یک روز که پسربچه از شدت درد به خود می پیچید ، پدر و مادر جوان تصمیم گرفتند تا او را به بیمارستان مرکزی شهر فریدآباد ببرند.پزشک بیمارستان تجویز سی تی اسکن کرد که نتیجه ی عجیب و باورنکردنی علت دردهای شکم کودک را فاش کرد.

این پسر بچه به خوردن آهنربا اعتیاد دارد + تصاویر
تعداد 29 آهن ربا ، باطری کوچک و سکه در داخل شکم کودک وجود داشت که احتمالا زمانی که کودک روی شکم می خوابیده آنها را قورت داده است.بنظر میرسد این حجم فلزات و سکه ها بیش از یکسال بود در شکم کودک مانده بود.آهنرباها به هم متصل شده بودند و یک توپ بزرگ ساخته بودند .

 

مطالب مرتبط:

 

این پسر بچه بدنش آهن ربا است

 

خوش پوش ترین پسر بچه جهان (عکس)

 

پسر بچه ای که به اندازه سرورهای گوگل اطلاعات دارد

 

ببری در باغ وحش دست پسر بچه ای را خورد

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری