سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سقوط بهمن روی 4 مرزبان ایرانی در مرز ترکیه + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
سقوط بهمن روی 4 مرزبان ایرانی در مرز ترکیه + تصاویر

در مرز کشور ترکیه با ایران تعدادی برجک قرار دارد که سربازان ایرانی برای حفاظت از مرز در این برجک ها پاسداری می کنند و به دلیل وجود کوه های پر برف در این منطقه روز گذشته به دلیل سقوط بهمن 3 مرزبان ایرانی مصدوم و یک نفر کشته شد.

 

سرباز مرزبان در ترکیه زمانی که قصد داشت به اتفاق دوستانش برای تهیه ناهار به پادگان برود زیر خروارها برف دفن شد و جان سپرد . به گزارش سماتک پس از سقوط بهمن در منطقه دالاني شهرستان سروآباد يك مرزبان پاسگاه جان خود را از دست داد و سه سرباز ديگر نيز مصدوم شدند.

 

ماجرا ازین قرار بود که چهار نفر از سربازان برجك مرزبانی گردنه ژالانه ظهر روز يكشنبه قصد داشتند براي آوردن نهار به پاسگاه مركزی در گردنه دالانی بروند كه با سقوط بهمن مواجه شدند كه در اين اتفاق شوم متاسفانه يك نفر از آنان به نام خالد مرادی جان فوت نموده  و سه نفر ديگر نيز زخمی شدند.

 

پس از وقوع اين حادثه نيروهای مردمی و مرزبانی روز دوشنبه برای پايين آوردن پيكر سرباز جان باخته و سه سرباز زخمی ديگر- به پاسگاه اعزام شدند كه به دليل ارتفاع زياد برف و شدت كولاك – عوامل امدادی به كمك نيروهای مردمی بعد از 5 ساعت تلاش توانستند جسد مرزبان جان باخته را به همراه سه مرزبان زخمی به مسجد روستای دركی انتقال دهند .

سقوط بهمن روی 4 مرزبان ایرانی در مرز ترکیه + تصاویر

پیکر بی جان این سرباز مرزبان  كه اهل شهرستان سنقر و كليايي از توابع استان كرمانشاه است شامگاه دوشنبه در بيمارستان سروآباد به خانواده وي تحويل داده شد و سه مرزبان مصدوم نيز براي درمان به بيمارستان بوعلي مريوان اعزام شدند .

 

مطالب مرتبط:

 

8 مرزبان در چابهار به شهادت رسیدند

 

عکس جالب فرار قاچاقچی لب مرز آمریکا

 

دختران خوشگلی که با صابون از سربازان داعش حمایت می کنند

 

عقد دختران زیر 15 سال برای سربازان داعش

 

سرباز اعدامی فداکار جهان + تصاویر

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان آموزش درست کردن باقلوای یزد آموزش درست کردن بستنی وانیلی در منزل آموزش درست کردن نان پنیری طرز تهیه بیسکویت خوشمزه پاییزی بدون نیاز به فر طرز تهیه جوجه ترش در منزل آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان طرز تهیه پیتزا مخصوص با طعم و مزه رستورانی آموزش درست کردن کیک لامینگتون طرز تهیه خورش سیب گلاب مخصوص تابستان آموزش درست کردن شیرینی کاسترد خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی