الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

زن جوانی که نوزادش را در مایکروفر پخته کرد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
زن جوانی که نوزادش را در مایکروفر پخته کرد + تصاویر

زن جوانی که نوزادش را در مایکروفر پخته کرد باعث شد تا این طفل به قتل برسد و پلیس او را دستگیر کرد و حالا به جرم قتل به اعدام محکوم شده است و منتظر طناب دار است.

 

یک زن سنگدل که سه فرزند داشت ف فرزند چهارمش را با پختن وی در ماکروفر به قتل رساند .این یه اتفاق عجیب و باورنکردنی است. به گزارش سماتک کایانگ مادر 34 ساله ایست که دختر دو ماهه ی خود را درون ماکروفر گذاشت تا او را به قتل برساند. کایانگ که مادر سه فرزند دیگر هم هست، رمقی برای فرزند چهارم نداشت. او که در طول بارداری موفق به سقط جنینش نشد، بعد تولد نوزادش تصمیم به کشتن او می گیرد.

زن جوانی که نوزادش را در مایکروفر پخته کرد + تصاویر

کایانگ فرزندش را به مدت 5 دقیقه درون مایکروفر گذاشت و درجه آن را زیاد کرد تا از مردن او مطمئن شود.. نوزاد دو ماهه به قدری سوخته بود که امکان احراز هویت او امکان پذیر نبود.

 

کایانگ گفت: لحظه ای که نوزادم را کشتم، بیماری ام عود کرده بود . اما تیم پزشکی پزشک قانونی اعلام کردند متهم به هیچ نوع بیماری ای مبتلا نیست و جنایت او در حال کاملا عادی رخ داده است. در تحقیقات گسترده تر مشخص شد نوزاد به مدت 7 دقیقه درون ماکروفر بود.

 

پلیس کالیفرنیا اعلام کرد: کایانگ به اتهام قتل و حمله به کودکش به اعدام محکوم شد. قاضی پرونده نیز گفت: امیدوارم حکم سخت این مادر سنگدل از بروز فاجعه ها ی این چنینی جلوگیری کند.

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز 4 مرد افغانی به یک زن جوان در مقابل همسرش

 

آزار و اذیت و مثله کردن بدن زن جوان توسط مرد معتاد

 

دختر جوانی که پس از تجاوز دسته جمعی به قتل رسید

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری