الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

دختر جذاب سوری بدست داعش گردن زده شد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
دختر جذاب سوری بدست داعش گردن زده شد + تصاویر

این دختر جذاب که اهل کشور سوریه بوده است روز گذشته بدست سربازان گروه تروریستی داعش گردن زده شد. رقیه حسن دختر جذاب و زیبای سوری به خاطر خبرنگاری و انتشار اخباری علیه گروهک تروريستي داعش اعدام شد .

 

این گروهک تریوستی تکفیری به گزارش سماتک در جديدترين اقدام وحشيانه خود، نيسان ابراهيم با نام واقعي رقيه حسن محمد را اعدام کرد . به گزارش سماتک جرم اين دختر جوان سوري انتشار جنايت‌های داعش در فيسبوک و فضاي مجازي عنوان شده است.

دختر جذاب سوری بدست داعش گردن زده شد + تصاویر

رقيه حسن با نام نيسان ابراهيم به خبرنگاري مي پرداخت و يکي از فعالان گروه حقوق بشر در شهر الرقه بود.به گفته ابو محمد يکي از فعالان حقوق بشر وي در اخرين پست خود در تويتر نوشته است:”من بدست نيروهاي داعش در الرقه افتاده ام و انها تصميم دارند مرا بکشند و اين برايم بهتر از ان است که دست و پاي مرا ببرند و مرا گردن بزنند.

 

هنوز معلوم نشده رقيه حسن در چه تاريخي گردن زده شده است اما تويتر این بانوی زیبا از تاريخ 21 جولاي سال قبل بروز نشده است.خانواده این دختر جوان سوری، سه روز قبل خبر مرگ دخترشان را دريافت نموده اند .شایان ذکر استرقيه حسن اولين دختر خبرنگار سوري است که بدست داعش گردن زده شده است.

 

مطالب مرتبط:

 

دختران خوشگلی که با صابون از سربازان داعش حمایت می کنند

 

بلند پایه ترین فرمانده داعش بدست یک زن به قتل رسید

 

رابطه جنسی گروهی داعش با جذاب ترین دختر عراق + تصاویر

 

ماجرای هولناک اعدام نوعروس های داعش + تصاویر

 

رابطه جنسی زن جوان با 100 نفر از اعضای داعش

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری