سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

جوانی بین دیوار و کابین آسانسور جان داد

مجموعه : اخبار حوادث
جوانی بین دیوار و کابین آسانسور جان داد

جوانی بین دیوار و کابین آسانسور جان داد وقوع یک مورد حادثه آسانسور در ساعت 15:01 دیروز به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه 108 و گروه نجات 13 را به محل حادثه اعزام کرد.
 
وی با بیان اینکه محل حادثه یک ساختمان 6 طبقه در محله یوسف‌آباد خیابان ابن‌سینا بود، گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد یک کارگر افغان حین نظافت به دلیل نامشخص بین دیواره و کابینه آسانسور قرار گرفته و پس از حرکت آسانسور میان طبقه اول و دوم، گیر کرده است.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه فاصله بین دیوار و کابین آسانسور کمتر از 10 سانتیمتر بود، گفت: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص این کارگر را خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنها مرگ وی را به دلیل شدت بالای آسیب‌دیدگی تایید و اعلام کردند.
 
ملکی با بیان اینکه این کارگر 18 سال سن داشته و از اتباع کشور افغانستان بود، گفت: آتش‌نشانان در ساعت 15:57 به عملیات خود خاتمه و محل را برای بررسی بیشتر به عوامل انتظامی تحویل دادند.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ترشی زردآلو و هلو خانگی آموزش تهیه و طبخ کباب سبزیجات رژیمی خواص دانه هندوانه برای بدن طرز تهیه چیز کیک ساده با آسان ترین روش آموزش درست کردن کیک گرم شکلاتی روش درست کردن شربت ریواس طرز تهیه و طعم قهوه در کشورهای مختلف جهان خواص هندوانه و خربزه برای بدن بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن آموزش تهیه ته چین کباب کوبیده با مواد مورد نیاز کلکسیون عکس شیک ترین تزیینات شیرینی و کیک طرز تهیه انواع دسرهای رژیمی