نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
محصول

جسد زن جوان در زاینده رود اصفهان

مجموعه : اخبار حوادث
جسد زن جوان در زاینده رود اصفهان

جسد زن جوان در زاینده رود اصفهان

شوهر این زن اظهار داشته که همسرش، همواره به فکر خودکشی و مرگ بوده است.وی بیان داشت: جسد این زن با بستن رودخانه زاینده رود طی روزهای اخیر، روز گذشته در کنار پارک فلاورجان کشف شد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: حدود چهار روز پیش زن 37 ساله‌ای بدلیل افسردگی شدید با غرق کردن خود در زاینده‌رود درمبارکه اقدام به خودکشی کرد .

 

سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: جسد زن 37 ساله که چهار روز پیش اقدام به خودکشی کرده بود، دیروز حوالی پارک فلاورجان توسط مردم پیدا شد و با اطلاع به نیروهای آتش‌نشانی فلاورجان، جسد این زن به سردخانه منتقل شد.

 

وی بیان داشت: بدنبال پیگیری قضایی مشخص شد که زن جوان به افسردگی شدید مبتلا بوده و به گزارش سماتک برای سومین بار اقدام به خودکشی کرده که در بار آخر، خودکشی منجر به مرگ وی شد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: این زن بار نخست توسط وایتکس (مایع سفیدکننده شیمیایی) اقدام به خودکشی کرده بود و مرتبه دوم نیز با مصرف قرص به این کار اقدام کرده بود که در هر دو بار ناموفق بود.

 

سرهنگ خسروی اعلام کرد: شوهر این زن اظهار داشته که همسرش، همواره به فکر خودکشی و مرگ بوده است.وی بیان داشت: جسد این زن با بستن رودخانه زاینده رود طی روزهای اخیر، روز گذشته در کنار پارک فلاورجان کشف شد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان بیان کرد: چند روز قبل این خانم در کنار رودخانه زاینده رود مفقود می‌شود و تلاش چند روزه غواصان و ماموران آتش نشانی در یافتن وی فایده نداشته است.

 

مطالب مرتبط:

 

کشف جسد از کمر به پایین یک زن در میدان شوش تهران

 

قبیله ای که جسد مردگان را به لاشخورها می دهند (عکس 18+)

 

ماهیان پیرانا جسد کارگری را خوردند (تصاویر 18+)

 

زن عاشقی که از جسد شوهرش 10 سال در فریزر نگهداری کرد

 

پیدا شدن جسد افسر آلمانی در شکم گربه ماهی

همیاب
محصول

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب