سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تصاویری از رابطه جنسی وحشیانه مرد 35 ساله با دوست دخترش

مجموعه : اخبار حوادث
تصاویری از رابطه جنسی وحشیانه مرد 35 ساله با دوست دخترش

تصاویری از رابطه جنسی وحشیانه مرد جوان 35 ساله با دوست دخترش را در سماتک مشاهده می کنید. این پسر پس از انجام یک رابطه جنسی وحشیانه دوست دخترش را تا حد مرگ کتک زد و این دختر در حا حاضر در حالت کما و بیهوشی به سر می برد.

تصاویری از رابطه جنسی وحشیانه مرد 35 ساله با دوست دخترش

دنیل جونز 23 ساله یک هفته بعد از اینکه توسط نامزدش بایرون میشل 35 ساله مورد ضرب و جرح شدید قرار گرفت به بیمارستان انتقال یافت. در این حادثه که در میامی افتاد، خانواده دنیل یک هفته بعد از اینکه این مشکل برایش پیش آمد جرات کردند تا او را به بیمارستان برسانند.

 

میشل سنگدل در ابتدا سعی کرد او را خفه کند و بعد بدن او را با ضربات چاقو تکه تکه کرد البته این حادثه در شب تولد 23 سالگی دنیل اتفاق افتاد. به گزارش سماتک دنیل در حال حاضر دچار آسیب مغزی شده و جراحات زیادی در گردن و صورت ایجاد شده‌ است.

تصاویری از رابطه جنسی وحشیانه مرد 35 ساله با دوست دخترش

میشل  به جرم قتل نا فرجام زندانی است. البته میشل می‌گوید در دفاع از خود این کار را انجام داده‌است. گفتنی است، بایرون میشل در حال حاضر در زندان به سر می‌برد تا وضعیت دنیل مشخص شود.

 

مطالب مرتبط:

 

دادگاه این مرد را از داشتن رابطه جنسی با زنان محروم کرد

 

رابطه خانم جوان با پسران دبیرستانی در خانه اجاره ای

 

ماجرای شکنجه بی شرمانه زن 26 ساله ایرانی در آلمان

 

تجاوز جنسی گروهی به دختر جوان در ملا عام

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن سوپ چربی سوز هویج را به خاطر داشتن صدها خواص بخورید آموزش درست کردن شیرینی نان خامه ای (نارنجک) آموزش پخت نان برنجی در منزل طرز تهیه سبزی پلو با پنير هالومی + خواص آموزش درست کردن باقلوای یزد فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها توت سفید در درمان کم خونی موثر است طرز تهیه شیره خرما در منزل بادام تلخ و فواید آن برای بدن انسان خواص درمانی زغال اخته از دیدگاه طب سنتی آموزش درست کردن سالاد پرتقال و لبو