الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

بریدن سر نوزاد بدست مادر معتاد به شیشه + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
بریدن سر نوزاد بدست مادر معتاد به شیشه + تصاویر

بریدن سر نوزاد بدست مادر معتاد به شیشه

بریدن سر نوزاد بدست مادر معتاد به شیشه یکی از وحشتناک ترین قتل های خانوادگی در جهان نامیده شد.  مادر بی رحمی که بر اثر اعتیاد به جان کودکش افتاد و سر او را از تنش جدا کرد, دستگیر شد.;نیکولا گلوور مادر سی ساله ایست که دو ماه پس از تولد نوزادش بر اثر توهم مواد مخدری که استفاده میکرد,او را به طرز وحشیانه ای به قتل رساند و جنازه ی کودکش را را در توالت یک مرکز خرید رها کرد تا هویتش ناشناس بماند.

بریدن سر نوزاد بدست مادر معتاد به شیشه + تصاویر

بر اساس گزارش؛ نیکولا گلوور از نوجوانی اش به مواد مخدر و مشروبات الکلی اعتیاد داشت, او پس از گذشت پنج سال از ازدواجش صاحب فرزند دختری به نام آوریل شد که کودکش را بر اثر توهم شدید مخدر شیشه به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند.

 

نیکولا سر نوزاد دو ماهه اش را گوش تا گوش میبرد و او را در توالت یک فروشگاه رها میکند تا هویتش شناسایی نشود, این در حالیست که عمق جنایت, پلیس را وادار به پیگیری می کند و در انتها, تحقیقات به نیکولا این مادر بی رحم می رسد.

 

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد; نیکولا دچار اختلالات روانی است و پزشک به او برای عدم بارداری تا بهبود حال روانی اش تاکید کرده بود.پلیس محلی پرسکوت در ادامه افزود : نیکولا سوءسابقه ی ضرب و شتم خیابانی و درگیری با همکارانش را دارد.گفتنی ست ; دادگاه قضایی نیکولا را به حبس ابد محکوم کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای جنجالی نوزاد ایرانی در کنار جاده بادرود + تصاویر

 

زن جوانی که نوزادش را در مایکروفر پخته کرد + تصاویر

 

کشتن نوزاد با برق بدست مادر معتاد + تصاویر

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری