الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

حادثه تلخ برای کاپیتان تیم ملی والیبال + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
حادثه تلخ برای کاپیتان تیم ملی والیبال + تصاویر

حادثه تلخ برای کاپیتان تیم ملی والیبال رقم خورد. یکی از بهترین کاپیتان های پیشکسوت تیم ملی والیبال که صاحب یک کارخانه است برای آموزش کار به کارگران خود در نزدیکی یکی از دستگاه های مکش ایستاده بود که دستگاه ناگهان دست این ورزشکار را از آرنج قطع کرد.

 

در حادثه ای هولناک دست کاپیتان تیم ملی والیبال در یک کارخانه قطع شد دارنده مدال نقره بازی های آسیایی ژاپن هم اینک در بیمارستان به سر میبرد و به گزارش سماتک شاید شنیدن این جمله سخت ترین کار روی تخت بیمارستان بود”دیگر نمی توانم آبشار بزنم”.

 

در اتفاقی شوم محمد شریف زاده کاپیتان تیم ملی والیبال دست خود را از آرنج از دست داد .محمد شریف زاده کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در بازی های آسیایی توکیو در سانحه دلخراش دست راست خود را از دست داد.

 حادثه تلخ برای کاپیتان تیم ملی والیبال + تصاویر

این بازیکن والیبال پیشکسوت که دارنده مدال نقره بازی های آسیایی ژاپن بوده و در این دیدار ها به عنوان کاپیتان تیم ملی انجام وظیفه می کرد چندی قبل دست راست خود را از دست داد،دستی که سال ها روی تور های والیبال هنر نمایی می کرد.

 

شایان ذکر است شریف زاده این روزها در سن 81 سالگی به عنوان کارشناس والیبال به جامعه ورزش خدمت می کرد .به گزارش سماتک ماجرا از این قرار بود که شریف زاده  گفت:به محیط کارم در کارخانه رفته بودم و وقتی دیدم کارگران کار را به خوبی انجام نمی دهند رفتم و از نزدیک نحوه کار را به آنها توضیح دادم نا گهان دستگاه مکش مرا به سمت خود کشید و من برای جلوگیری دست خود را جلو بردم و دستم از ساعد قطع شد.

 

وی ادامه داد:پس از ان به کمک دوستان مرا به بیمارستان رساندند و دیشب ساعت 11 تحت عمل جراحی قرار گرفتم و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی ام را بدست آورم و دوباره به زندگی روزمره خود بازگردم اما افسوس که دیگر نمیتوانم آبشار بزنم.

 حادثه تلخ برای کاپیتان تیم ملی والیبال + تصاویر

دکتر کیهانی پزشک وی نیز در مورد وضعیت وی توضیح داد:مجبور شدیم برای اینکه اسیب جدی تر نشود دست وی را ازآرنج قطع کنیم.داورزنی رئیس فدراسیون والیبال نیز در این باره به خبرنگار  گفت:شریف زاده عضو تیم ملی والیبال بود و در حال حاضر نیز عضو هیئت رئیسه است و وی چون یک فرد صنعتی‌ است، برایش در کارخانه این اتفاق افتاد و امیدوارم هر چه سریعتر سلامتی خود را بدست آورد.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

عکس جدید فرهاد قائمی والیبالیست ایرانی

 

جنجال ماجرای والیبالیست ایرانی با زن برزیلی در آسانسور

 

در خواست رابطه جنسی والیبالیست از پرسنل هتل + عکس

 

دختر زیبایی که مهدی مهدوی ستاره والیبال بغل کرد (عکس)

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری