سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کارتن خواب های معتاد به علت گرسنگی زیاد یک مرد را خوردند

مجموعه : اخبار حوادث
کارتن خواب های معتاد به علت گرسنگی زیاد یک مرد را خوردند

کارتن خواب های معتاد به علت گرسنگی زیاد یک مرد را خوردند

 یکی از خطرهای که مردم و دولت هر کشور را تهدید می کند وجود کارتن خواب هایی است که برای رفع گرسنگی و خرج اعتیادشان دست به هر کاری می زنند.

 

فقر و گرسنگی و طمع دست به دست هم دادند و سبب شدند سه کارتن خواب دست به قتل یک جوان 25 ساله زده و گوشت بدن وی را بخورند .به گزارش سماتک این سه کارتن خواب باقی مانده گوشت بدن این جوان را به کباب فروشی فروختند.

 

دستگاه قضايي روسيه روز جمعه از آغاز تحقيق در مورد قتل و آدم‌خواري در يکي از شهرهاي اين کشور خبر داده است.سه کارتن‌ خواب روسی پس از کشتن مردي با چاقو مقداري از گوشت بدن او را خوردند و بقيه را به يک مغازه کباب‌فروشي فروخته‌اند تا در تهيه کباب از آن استفاده کند.

 

بنا به گزارشات پلیس روسیه ، اين سه مرد بی خانمان اعتراف کرده اند که قرباني بيست و پنج ساله خود را در جنگلي در اطراف شهر پرم (  Perm در هزار و چهارصد کيلومتري شرق مسکو ) با ضربات چاقو و چکش از پا در آورده و سپس مقدار از گوشت بدن او را خورده‌اند.متهمان اين پرونده با پانزده سال حبس روبرو شدند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

عقیم کردن زنان کارتن خواب در ایران

 

درگیری بین سگ وحشی و مرد کارتن خواب

 

باردار شدن زنان کارتن خواب ایرانی

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکاتی مهم برای پختن کیک همه آنچه باید در مورد نوشیدنی اسموتی بدانید ادویه ترشی لیته چگونه درست می شود؟ روش های کلیدی و مهم برای تهیه شور و ترشی در پاییز انواع مدل های سیب زمینی سرخ کرده طرز تهیه نان پانچوی سیب طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا میوه هایی شگفت انگیز با طعم های عجیب و غریب + تصاویر آموزش ساده درست کردن سالاد نودل چینی آموزش درست کردن کاپ کیک لیمویی طرز تهیه جوجه ترش در منزل طرز تهیه برش کیک خانگی با لایه های شکلاتی