سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مربی سیرک در مشهد خوراک شیر خشمگین شد + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
مربی سیرک در مشهد خوراک شیر خشمگین شد + عکس

یک مربی جوان سیرک در مشهد خوراک شیر نر در باغ وحش شد. این شیر خشمگین که “اسکار” نام داشته است تا آن زمان، به مدت شش سال تحت تعلیم و تربیت مربی جوان خود قرار داشت.

 

تعدادی از تماشاگران سیرک کوهستان پارک شادی مشهد، با مشاهده تقلای مربی سیرک که سرش در دهان شیر بود، ابتدا چنین تصور کردند این حرکت مربی هم جزئی از نمایش است، اما وقتی متوجه شدند شیر گرسنه و خشمگین با فشار آرواره‌های خود قصد جدا کردن سر مربی را دارد، وحشت‌زده از محل سیرک متواری شدند و موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش کردند.

مربی سیرک در مشهد خوراک شیر خشمگین شد + عکس

به دنبال این تماس، بلافاصله مأموران در محل حادثه حضور یافتند و مشاهده کردند یک قلاده شیر تنومند با حمله به مربی خود و زخمی کردن وی، سر او را به دهان گرفته و تلاش دیگر مربیان برای نجات مربی نگون‌بخت بی فایده است.

 

به دنبال این ماجرا و از آنجا که هر لحظه احتمال می رفت سر مربی با آرواره‌های شیر تنومند از بدنش جدا شود، یکی از مأموران انتظامی با شلیک گلوله به شیر خشمگین، مربی را که آخرین لحظات عمر خود را سپری می کرد، نجات داد.

 

با نجات مربی 22 ساله، وی که از ناحیه سر، دست، پا و گردن به‌شدت مجروح شده بود، به کمک مأموران پلیس و با یک دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شد. این شیر خشمگین که “اسکار” نام داشته است تا آن زمان، به مدت شش سال تحت تعلیم و تربیت مربی جوان خود قرار داشت.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن مربای آناناس خانگی چگونه یک قهوه بی نقص درست کنیم؟ طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی آناناس معجزه ای برای کاهش وزن و لاغری سریع اطلاعاتی درباره ریواس و خواص آن روش تهیه شیرینی خانگی اتریشی خواص میوه های خشک برای بدن انسان طرز تهیه خوراک پنیر با بیسکویت آموزش درست کردن خوراک ایتالیایی با مرغ آموزش درست کردن سان شاین کلاسیک خواص بی نظیر آب هندوانه برای بدن انسان آموزش شیرینی خوشمزه هندوانه