سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پسری که به خاطر شجاعت بیش از حد خودش را آتش زد

مجموعه : اخبار حوادث
پسری که به خاطر شجاعت بیش از حد خودش را آتش زد

پسری که به خاطر شجاعت بیش از حد خودش را آتش زد

 کودکان به دلیل اینکه بتوانند به دیگران نشان دهند که شجاع هستند و ترسو نیستند گاهی اوقات دست به کارهای عجیب و غریبی می زنند که جبران آن ممکن نیست.

 

احمقانه است که یک شخص بخاطر نشان دادن شجاعتش یا خودنمایی و به قولی خودمانیتر کم نیاوردن پیش دوستان خود ، به بدنش چنین صدمه بزرگی بزند و خودش را عمدا چنین احمقانه به اتش بکشد.

 

پسربچه 11 ساله در یک چالش و مبارزه احمقانه برای اینکه جلو دوستانش کم نیاورد بدن خود را اتش زد.به گزارش سماتک الیور شارپ دست به این کار احمقانه زد و برای اینکه نشان دهد بیشتر از همه می تواند با بدن اتش گرفته طاقت بیاورد کنون نیاز پزشکی به پیوند پوست پیدا نموده است.

پسری که به خاطر شجاعت بیش از حد خودش را آتش زد

خانم سارا مشغول شستن ظرفهاست که دخترش سراسیمه به خانه امده و می گوید برادرش در انباری آتش گرفته است.مادر الیور می گوید او یکبار دیگر دست به این کار احمقانه زده بود و مقداری از پیراهنش سوخته بود.این بار همه پیراهن او سوخته بود.

 

وی می افزاید من تصور نمی کردم که چنین بچه باهوشی دست به چنین کارهای احمقانه ای بزند.الیور ساکن بارنتبای لینکن شایر روز گذشته در بیمارستان کودکان شفیلد بستری شد تا مورد جراحی پیوند پوست قرار گیرد.

 

مطالب مرتبط:

 

عکس های جالب بازی آتش و یخ

 

پسری که در مقابل مادر خود، پدرش را آتش زد + تصاویر

 

آتش گرفتن 3 مرد جوان در مراسم تعزیه محرم + تصاویر

 

خواستگار بیرحمی که معشوقه اش را آتش زد + تصاویر

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خوشمزه ترین برگرها و غذاهای رژیمی خواص ادویه کاری و فواید آن برای بدن خواص دارویی و فواید سویا آموزش تست خمیر نان با انگشت هسته زردآلو را نخورید ، کشنده است آموزش درست کردن سوپ گوجه کاری طرز درست کردن سوپ سرد مرغ با آلبالو خواص مفید آدامس برای بدن آموزش تارت نارنگی با طعم فوق العاده آموزش درست کردن کتلت آلمانی طرز تهیه نان میوه ای برای صبحانه آموزش ساده درست کردن کمج کباب