سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

گزارش تصویری هولناک از قطع شدن پاهای مرد تهرانی در مترو

مجموعه : اخبار حوادث
گزارش تصویری هولناک از قطع شدن پاهای مرد تهرانی در مترو

قطع شدن پاهای مرد تهرانی در خط مترو ایستگاه صادقیه پایتخت کشور حادثه تلخی بود که روز گذشته به وقوع پیوست. در این حادثه که دلیل آن اقدام به خودکشی ذکر شده است مرد تهرانی پس از پرت کردن خود بر روی ریل با قطار برخورد کرد و از ناحیه پا آسیب دید.

 

براساس اعلام شاهدان عینی ساعتی قبل فرد میانسالی با قصد خودکشی خود را بر روی ریل قطار در ایستگاه صادقیه انداخت. به گزارش سماتک مرد 50 ساله‌ای که قصد خودکشی در ایستگاه صادقه را داشت از این حادثه جان سالم به در برد.

گزارش تصویری هولناک از قطع شدن پاهای مرد تهرانی در مترو

این مرد که حدودا پنجاه سال سن دارد همزمان با ورود قطار به ایستگاه صادقیه خود را بر روی ریل پرتاب کرد ولی در نهایت از این حادثه جان سالم به در برده و زنده ماند.این فرد از ناحیه دو پا دچار مصدومیت و جراحت سنگین شده که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای خودکشی هولناک پسر جوان در ایستگاه مترو + تصاویر

 

عکس جالب مرد سبیل قشنگ در مترو تهران

 

برخورد مرگبار مترو مشهد با مرد جوان در مسیر وکیل آباد

 

خطرناک ترین خطوط مترو در جهان + تصاویر

 

مترو سواری عروس و داماد تهرانی به خاطر ترافیک

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آشنایی با خاصیت های درخت کنار و میوه اش آموزش غذای خوشمزه  خاگینه کدو سبز طرز تهیه نان کره ای نمکی ویژه کریسمس چگونه در خانه کیک بستنی درست کنیم؟ آموزش درست کردن سوپ چربی سوز روش های اصولی پخت گوشت به شکل های مختلف طرز تهیه دمنوش به تقویت کننده اعصاب و روان پیتزاهای خوشمزه ای که در دنیا سرو می شوند ماده های غذایی نشاط آور طرز تهیه فرنی سیب و گردو خانگی طرز تهیه پیتزا مخصوص با طعم و مزه رستورانی