سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

نیروهای داعش از نوع چینی در عراق

مجموعه : اخبار حوادث
نیروهای داعش از نوع چینی در عراق

نیروهای داعش از نوع چینی در عراق یک منبع محلی در استان دیالی تأکید کرد که یکی از این سه چینی، از افراد نزدیک به “ابوبکر بغدادی” سرکرده گروه تروریستی داعش است.

این منبع به شبکه عراقی “سومریه نیوز” گفت: نیروهای امنیتی اخیرا سه تبعه چینی را در منطقه “السعدیه” (60 کیلومتری شرق بعقوبه) شناسایی کردند که در حال همکاری با داعش هستند.

به گفته این منبع، یکی از آنها از شخصیت‌های بانفوذ داعش است و احتمالا از افراد نزدیک به ابوبکر بغدادی به شمار می‌آید.

یک منبع امنیتی دیگر نیز با اشاره به اینکه هنوز عملیاتی برای دستگیری یا قتل این تروریست‌های خارجی انجام نشده است، خاطرنشان کرد که تروریست‌های خارجی از طریق موصل تکریت و حوض‌العظیم وارد منطقه السعدیه می‌شوند.

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

هلیله سیاه و خواص درمانی آن چیست؟ خواص شربت خاکشیر بهترین نوشیدنی روزه داران آموزش پخت نان برنجی در منزل طرز تهیه خورشت آلو اسفناج در منزل طرز درست کردن کنجد عسلی آموزش درست کردن نان سوخاری کنجدی خواص انواع مختلف تخمه برای بدن طرز تهیه خوراک پنیر با بیسکویت طرز تهیه کیک انار مخصوص شب چله آموزش درست کردن مینی ساندویچ مرغ با نان تست طرز تهیه نوشیدنی های ضد عطش مخصوص ماه رمضان آموزش درست کردن شربتی رژیمی برای ماه رمضان