الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

کشف نوزاد دو روزه در گوشه یکی از خیابان های میبد + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
کشف نوزاد دو روزه در گوشه یکی از خیابان های میبد + عکس

کشف نوزاد دو روزه در گوشه یکی از خیابان های میبد ماموران انتظامی این شهرستان را دست به کار کرد. این نوزاد که مادری معتاد و پدری افغانی دارد به دلیل عدم بضاعت والدینش در گوشه خیابان با ملحفه بیمارستان رها شد.

 

پیدا شدن یک نوزاد چند روزه که در ملحفه ای با آرم بیمارستان میبد پیچیده شده بود، اهالی میبد را نگران کرد.متصدی روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد از صحت این موضوع خبر داد و افزود: این نوزاد که به نظر یک یا دو روزه می باشد، هم اکنون در بخش nicu بیمارستان بستری است.

 

طبق شنیده ها، پدر این کودک افغانی و مادر معتاد وی از اهالی شمال کشور می باشد سرهنگ سید طاهر موسوی گفت : عصر روز گذشته بنا به گزارش ارسال شده به پلیس 110 مبنی بر رها شدن نوزادی در بلوار میرشمس الحق، مأموران انتظامی میبد به محل مراجعه و طفل دو روزه ای ملبس به لباس بیمارستان را در حاشیه خیابان مشاهده کردند.

 

وی افزود: بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت و پس از انتقال نوزاد به بیمارستان و انجام تحقیقات، مادر نوزاد شناسایی شد.سرهنگ موسوی گفت: مادر این نوزاد، ۲۵ ساله و غیربومی می باشد که در بازجویی های اولیه خود، اعتیاد و عدم تمکین مالی را علت اصلی انجام این عمل عنوان کرده است.

 

این مقام انتظامی با بیان این که پرونده ای در این رابطه تشکیل و تحویل مقامات قضایی شده است، به خانواده ها و والدین توصیه کرد ضمن توجه به کنترل فرزندانشان در روابط اجتماعی، دقت کافی را درخصوص ازدواج آنها به عمل آورند تا دچار عواقب سوء و بروز آسیب های اجتماعی و معضلات اینچنینی نشوند.

 

گفتنی است عصر روز گذشته یک نوزاد چند روزه که در ملحفه ای با آرم بیمارستان میبد پیچیده شده بود، در بلوار امازده میرشمس الحق میبد، پیدا شد.

 

مطالب مرتبط:

 

بریدن سر نوزاد بدست مادر معتاد به شیشه + تصاویر

 

کشتن نوزاد با برق بدست مادر معتاد + تصاویر

 

زن جوانی که نوزادش را در مایکروفر پخته کرد + تصاویر

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری