الفبا
ونک

نیم نگاهی به گذشته

آرشان تور
الماس نشان
الفبا
مهرپرواز
ونک

پزشک قلابی متخصص زنان دستگیر شد

مجموعه : اخبار حوادث
پزشک قلابی متخصص زنان دستگیر شد

این مرد کلاهبردار و شیاد خودش را به عنوان پزشک زنان جا زده بود و با جعل عنوان پزشک از زنان بیچاره سوء استفاده می کرد. متهم که دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد به جرم خرید و فروش موادمخدر، جعل اسناد، سرقت و صدور چک بلامحل 6 بار به زندان محکوم شده است.

 

فرمانده انتظامی مهریز گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت این شهرستان فرد شیادی را که با جعل عنوان پزشک و بر پا کردن مطب اقدام به فعالیت غیرقانونی کرده بود شناسایی و دستگیر کردند. سرهنگ منوچهر نصیری گفت: با توجه به دریافت خبری در خصوص اینکه فردی با جعل عنوان پزشک و برپا کردن مطب اقدام به فعالیت غیر قانونی و کلاهبرداری کرده است بررسی موضوع این پرونده به پلیس اطلاعات و امنیت مهریز سپرده شد.

 

وی افزود: عوامل پلیس ضمن هماهنگی با مقامات قضایی تحقیقات لازم را در این زمینه شروع کرده و متوجه شدند متهم به هویت «ج.ز» 46 ساله خود را به عنوان پزشک معرفی کرده و در خصوص دندانپزشکی ترمیم دندان و همچنین پزشک زنان در حال انجام فعالیت است. این مقام مسئول انتظامی، ضمن اشاره به دستگیری متهم و انتقال وی به اداره پلیس، گفت: در بازرسی از مطب این پزشک قلابی انواع ابزار آلات ترمیم دندان و عمل جراحی و دفترچه نوبت دهی که اسامی بسیار زیادی از شهروندان از جمله زنان در آن یادداشت شده بود کشف شد.

 

سرهنگ نصیری افزود: متهم که دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد به جرم خرید و فروش موادمخدر، جعل اسناد، سرقت و صدور چک بلامحل 6 بار به زندان محکوم شده است. فرمانده انتظامی شهرستان مهریز ضمن تاکید بر اینکه تحقیقات بیشتر در جهت شناسایی شاکیان احتمالی این پرونده ادامه دارد، افزود: متهم با دستور مقامات قضایی روانه زندان مرکزی یزد شد.

 

 

 

همیاب
همیاب
الماس نشان
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب