الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

پزشک قلابی متخصص زنان دستگیر شد

مجموعه : اخبار حوادث
پزشک قلابی متخصص زنان دستگیر شد

این مرد کلاهبردار و شیاد خودش را به عنوان پزشک زنان جا زده بود و با جعل عنوان پزشک از زنان بیچاره سوء استفاده می کرد. متهم که دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد به جرم خرید و فروش موادمخدر، جعل اسناد، سرقت و صدور چک بلامحل 6 بار به زندان محکوم شده است.

 

فرمانده انتظامی مهریز گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت این شهرستان فرد شیادی را که با جعل عنوان پزشک و بر پا کردن مطب اقدام به فعالیت غیرقانونی کرده بود شناسایی و دستگیر کردند. سرهنگ منوچهر نصیری گفت: با توجه به دریافت خبری در خصوص اینکه فردی با جعل عنوان پزشک و برپا کردن مطب اقدام به فعالیت غیر قانونی و کلاهبرداری کرده است بررسی موضوع این پرونده به پلیس اطلاعات و امنیت مهریز سپرده شد.

 

وی افزود: عوامل پلیس ضمن هماهنگی با مقامات قضایی تحقیقات لازم را در این زمینه شروع کرده و متوجه شدند متهم به هویت «ج.ز» 46 ساله خود را به عنوان پزشک معرفی کرده و در خصوص دندانپزشکی ترمیم دندان و همچنین پزشک زنان در حال انجام فعالیت است. این مقام مسئول انتظامی، ضمن اشاره به دستگیری متهم و انتقال وی به اداره پلیس، گفت: در بازرسی از مطب این پزشک قلابی انواع ابزار آلات ترمیم دندان و عمل جراحی و دفترچه نوبت دهی که اسامی بسیار زیادی از شهروندان از جمله زنان در آن یادداشت شده بود کشف شد.

 

سرهنگ نصیری افزود: متهم که دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد به جرم خرید و فروش موادمخدر، جعل اسناد، سرقت و صدور چک بلامحل 6 بار به زندان محکوم شده است. فرمانده انتظامی شهرستان مهریز ضمن تاکید بر اینکه تحقیقات بیشتر در جهت شناسایی شاکیان احتمالی این پرونده ادامه دارد، افزود: متهم با دستور مقامات قضایی روانه زندان مرکزی یزد شد.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری