سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سقوط دختر نوجوان از قله کوه صفه در اصفهان

مجموعه : اخبار حوادث
سقوط دختر نوجوان از قله کوه صفه در اصفهان

سقوط دختر نوجوان از قله کوه صفه در اصفهان حادثه شومی بود که ساعت 8 دیشب اتفاق افتاد. در این حادثه یک دختر نوجوان حدودا 14 ساله از حوالی قله کوه صفه به پایین سقوط کرد.

 

ساعت 20 و 19 دقيقه روز گذشته، سقوط دختري 14 ساله از كوه صفه به سامانه 125 ستاد فرماندهي آتش‌نشاني اصفهان اعلام شد. فرمانده نجات در ارتفاع و كوهستان سازمان آتش نشاني در اين خصوص گفت: زماني كه زنگ حريق در ايستگاه 12 به صدا درآمد نيروهاي عملياتي متشكل از يك فرمانده كوهستان و 3 نجاتگر به محل حادثه اعزام شدند.

 

آتشيار ستايش افزود: آتنا.ص 14 ساله در مسير بعد از هفت چشمه به سمت قله كوه صفه سقوط كرده بود كه اكيپ عملياتي كوهستان با سرعت عمل بسيار بالاي خود توانستند در مدت زمان 1 دقيقه به محل حادثه رسيده و با رعايت تمامي موارد ايمني و انجام كمك‌هاي اوليه از خونريزي سر، صورت و دست‌ها جلوگيري كنند.

 

وي تصريح كرد: گروه‌هاي اعزامي پس از آتل بندي مچ پا و انجام اقدامات ايمني لازم در تاريكي شب و طي يك مسير سخت، براي انتقال وي با برانكارد به پايين كوه اقدام كردند و مصدوم را به عوامل اورژانس تحويل دادند.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص مفید آب کدو حلوایی طرز تهیه کیک پرتقال و بهار نارنج كدام مغز را برای كدام بيمار توصيه می كنيد؟ آموزش درست کردن توپک شکلاتی خوشمزه فایده مصرف شیر برای بدن و سلامت مغز آموزش درست کردن خوراک نخود در منزل دانستنی هایی درباره گوشت گاو، گوساله، گوسفند و بره طرز درست کردن پیراشکی مارچوبه با سس آلو سیاه آموزش درست کردن پاپ کرن کره ای در خانه طرز تهیه دسر پنکیک پنیری مخصوص کودکان خواص ژلاتین فواید بیشمار نوشیدن آب برای بدن