سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

آتش سوزی منزل مسکونی به خاطر سفره هفت سین

مجموعه : اخبار حوادث
آتش سوزی منزل مسکونی به خاطر سفره هفت سین

یک منزل مسکونی در مشهد به دلیل شمع داخل سفره هفت سین در اولین  ساعات سال 94 به آتش کشیده شد و نخستین آتش سوزی سال 94 رقم خورد. یک خانواده مشهدی با پربایی سفره هفت سین و قرار دادن شمع در این سفره به دلیل بی توجهی به روشن ماندن شمع برای ساعاتی منزل خود را ترک گفتند و پس مراجعه با صحنه ای سیاه مواجه شدند.

 

این خانواده مشهدی که پس از روشن کردن شمع در سفره هفت سین برای به جا آوردن صله رحم از منزل خارج شدند به دلیل فراموشی از خاموش کردن شمع  موجب ایجاد حریق در منزل مسکونی شدند. مدیر حوزه ۲ عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در این رابطه  گفت: این حادثه بامداد امروز و یک ساعت پس از زمان سال تحویل به وقوع پیوست.

 

فراموشی این خانواده در خاموش کردن شمع برافروخته در سفره هفت سین بامداد امروز موجب شد شعله این شمع به سفره سرایت کند و بسیاری از وسایل این منزل دچار آتش سوزی شود. آتش نشانان این سازمان بامداد امروز پس از اطلاع از وقوع این حریق در کمترین زمان ممکن در محل حضور یافته و از سرایت آتش به تمامی منزل و ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری کردند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ی غذای راحت و خوشمزه ریزوتو مرغ و قارچ نکاتی برای درست کردن غذاهای خوشمزه با گوشت آموزش طبخ پیتزا مخصوص و سس پیتزا خواص گوشت مرغ آموزش طبخ آبگوشت گیاهی پوست موز | فواید و خواص پوست موز آموزش تصویری کشیدن سیخ ماهی قبل از طبخ آموزش درست کردن سوپ گوجه کاری توت سفید در درمان کم خونی موثر است آموزش درست کردن شیر تخمه انواع مدل های سیب زمینی سرخ کرده سین بیوتیک، پری بیوتیک و پروبیوتیک چه تفاوتی دارند؟