سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

شوخی پسر نوجوان با نامزدش در رختخواب دردسر ساز شد

مجموعه : اخبار حوادث
شوخی پسر نوجوان با نامزدش در رختخواب دردسر ساز شد

یک نوجوان 15 ساله برای شوخی با همسرش دست به کار عجیبی زد و خود را گرفتار کرد. پسر جوان 15 ساله به نام دیلان کوسگرو هنگامی که تصمیم گرفت با ترقه نامزدش را لحظه ای شاد نماید به شدت از ناحیه انگشتان دست اسیب دید.

شوخی پسر نوجوان با نامزدش در رختخواب دردسر ساز شد

برخی مواقع شیرینکاری برخی دامادهای کم سن وسال عواقب وحشتناکی را خلق می نماید. پسر جوان 15 ساله به نام دیلان کوسگرو هنگامی که تصمیم گرفت با ترقه نامزدش را لحظه ای شاد نماید به شدت از ناحیه انگشتان دست اسیب دید.

 

وی هنگامی که ترقه را زیر لحاف روشن نمود نتوانست انرا خاموش نموده و دچار سوختگی شدید از ناحیه انگشتان دست شد به طوری که هفت تا از استخوان های انگشتان دستانش دچار شکستگی شد. وی هنگامی که دید قادر به کنترل ترقه نیست فورا به گوشه اتاق رفت تا انرا خاموش نماید.

 

دیلان می گوید: تنها به نامزدم ارین گفتم مقداری ترقه خریده ام. یکی از انها را از بسته بیرون اوردم تا به او نشان دهم. ابدا قصد اسیب رساندن نداشتم تنها می خواستم لحظه ای شوخی و خنده نماییم. متوجه شدم که فیوز ترقه کار نمی کند و در حال سوختن بود.

 

در حالی که انرا محکم گرفته بودم به گوشه ای از اتاق رفتم. ترقه منفجر شد و 7 تا از استخوانهای انگشت دستانم شکست. وی سریعا به بیمارستان کویین الیزابت منتقل شد.عمل جراحی او 4.5 ساعت طول کشید.

 

 

منبع: مهرنیوز

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کتلت آلمانی خواص غذایی و دارویی لبو برای بدن هویج در بینایی انسان چه نقشی دارد؟ خواص طبیعی میوه به روش درست کردن شربت ریواس آموزش درست کردن ماست موسیر خانگی انواع پاستا (ماکارونی) ایتالیایی ها + تصاویر کم کردن وزن با آبمیوه در فصل تابستان در مان بیماری‌های مفصلی و پوکی استخوان با زردچوبه روش درست کردن نوشیدنی تابستانی (چای وانیلی با یخ) روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای فواید سبزی ریحان از دید انبیاء