سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

قتل دختری در کوهستان پس از انجام رابطه جنسی با وی

مجموعه : اخبار حوادث
قتل دختری در کوهستان پس از انجام رابطه جنسی با وی

پسری که عاشق دختر مورد علاقه اش بود پس از کشاندن وی به کوهستان و انجام روابط غیر اخلاقی با دختر، وی را با یک جسم نرم خفه کرد و پا به فرار گذاشت. این پرونده از زمانی تشکیل شد که کارآگاهان جنایی استان فارس جنازه دختری جوان را در منطقه‌ای کوهستانی پیدا کردند. شواهد اولیه نشان می‌داد این دختر در همان محل به قتل رسیده است. شواهد و نشانه‌های موجود از آن حکایت داشت که قربانی قاتل یا قاتلان را از پیش می‌شناخته و به همین دلیل با آنها همراه شده و به محلی خلوت رفته است.

 

 کارآگاهان بعد از انتقال جسد به پزشکی‌قانونی، هویت قربانی به‌نام مریم را فاش کردند و به تحقیق از اعضای خانواده او پرداختند. در این اثنا پزشکی‌قانونی اعلام کرد مریم با جسمی نرم و قابل‌انعطاف خفه شده است. همچنین در این نظریه تاکید شد قربانی مورد آزار جنسی نیز قرار گرفته است. به همین دلیل افسران جنایی به تحقیق درباره زندگی خصوصی مریم پرداختند و پی بردند او از چندی قبل با پسری جوان به‌نام داریوش رابطه داشته.

 

کارآگاهان پی بردند داریوش و مریم به هم علاقه‌مند شده بودند و هرازگاهی با هم ملاقات می‌کردند. در این میان شاهدی پیدا شد که خبر داد روز حادثه مریم را سوار موتوسیکلت داریوش دیده است. به این ترتیب پسر جوان به‌عنوان مظنون اصلی پرونده شناسایی و بازداشت شد. او که ابتدا قصد داشت خودش را بی‌گناه معرفی و وانمود کند از قتل مریم اطلاعی ندارد، وقتی تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت به ارتکاب این جنایت اقرار کرد.

 

متهم گفت: «من و مریم از مدت‌ها قبل با هم دوست بودیم و به یکدیگر علاقه داشتیم. روز حادثه قرار گذاشتیم تا برای تفریح به کوه برویم. در آنجا با مریم رابطه برقرار کردم. او از این کار به‌شدت ناراحت شد و گفت موضوع را به خانواده‌اش اطلاع می‌دهد اینطور بود که با هم مشاجره کردیم و من کمربند مانتو او را دور گردنش انداختم و خفه‌اش کردم.» داریوش از کاری که کرده بود ابراز پشیمانی کرد و گفت: «آن لحظات به‌شدت عصبانی بودم و نتوانستم خودم را کنترل کنم.»

 

متهم بعد از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست در دادگاه کیفری استان فارس پای میز محاکمه رفت. اولیای‌دم مقتول در جلسه دادگاه خواستار قصاص متهم شدند. سپس داریوش در جایگاه قرار گرفت و گفت: «آن روز بعد از اینکه مریم تهدید کرد موضوع رابطه‌مان را به خانواده‌اش می‌گوید گفتم اگر چنین کاری بکند او را می‌کشم.

 

سپس کمربند را دور گردن مریم انداختم اما دلم برای او سوخت و به مریم گفتم بهتر است حرفش را پس بگیرد اما او همچنان روی گفته‌اش پافشاری کرد و من که به‌شدت عصبانی شده بودم این‌بار او را خفه کردم و بعد، از ترس، سریع از آن محل دور شدم.»

 

هیات قضات متهم را بعد از اتمام جلسه محاکمه به اتهام قتل به قصاص محکوم کردند که این رای مورد تایید دیوانعالی کشور قرار گرفت. این در حالی است که داریوش به اتهام آزار و اذیت قربانی نیز به مرگ محکوم شده بود که این حکم در دیوانعالی کشور نقض شده و قضات دادگاه کیفری باید یک‌بار دیگر رای خود را در این خصوص اعلام کنند.

 

 

منبع: روزنامه شرق

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خورش قیمه بادمجان غذای اصیل ایرانی طرز تهیه کوکوی کنگر + خواص کنگر غذایی خوشمزه مخصوص برای بیماران دیابتی (قلیه مرغ) روش تهیه و طرز درست کردن استیک ماهی تن مزه دار شده آموزش درست کردن بلو ولوت كاپ كیك جدیدترین ترفند برای درست کردن پیتزا مخلوط طرز تهیه شیرینی آردی ریز با دو رنگ زرد و سفید آموزش درست کردن فرنی انبه طرز تهیه ساندویچ گوشت لقمه ای با خمیر اضافه طرز تهیه گوشت و لوبیا غذای لذیذ و مخصوص اصفهانی ها طرز تهیه و دستور پخت پیتزا قیفی در منزل طرز تهیه کیک با گوشت بوقلمون تنوری