سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

گروه داعش به نوزادن هم رحم نمی کند

مجموعه : اخبار حوادث
گروه داعش به نوزادن هم رحم نمی کند

 

گروه‌های مسلح چند مرد و زن و دختر را پس از کشتن چند روز از تیرهای چراغ برق و منبع آب آویزان کردند که یک دختر ۱۲ ساله در بین این افراد دیده می‌شد .

 

یک سازمان حقوقی با اشاره به جنایات تروریستهای داعش در عراق و بریدن سر نوزادان، تأکید کرد که این تروریستها از صحنه تجاوز به زنان مناطق بشیر و طوزخورماتو فیلم برداری کرده‌اند.

 

العالم: سازمان “کمپین مردمی و ملی برای گنجاندن انفجارهای عراق در لیست جنایات جمعی ” (حشد) در گزارشی اعلام کرد: گروه‌های مسلح روزهای ۱۲ و ۱۳ ژوئن ۲۰۱۴ به روستای بشیر در جنوب شهر کرکوک و ۴ روستای دیگر در شهر طوزخورماتو حمله کردند، و پس از درگیری با ارتش عراق این روستاها را به کنترل خود درآوردند .

 

حشد در گزارش خود افزود : گروه های مسلح جرایم و جنایاتی را در حق ساکنین بی گناه این روستاها مرتکب شدند که این جرایم و جنایات طبق کنوانسیون منع کشتار جمعی مصوب سال ۱۹۴۸ باید جنایات جمعی خوانده شود.

 

حشد خاطرنشان کرد: مردان روستاها به سوی طوزخورماتو فرار کردند، ولی زنان و کودکان نتوانستند فرار کنند و قربانی حملات گروه های تروریستی شدند.

 

گزارش حشد حاکی است: گروه‌های مسلح چند مرد و زن و دختر را پس از کشتن چند روز از تیرهای چراغ برق و منبع آب آویزان کردند که یک دختر ۱۲ ساله در بین این افراد دیده می‌شد .

 

حشد در گزارش خود اعلام کرد: یکی از فجیع ترین جنایاتی که گروه های مسلح مرتکب شدند، این بود که به یک ساختمان مسکونی حمله کردند و همه ساکنان آن از جمله ۵ کودک شیرخوار را سر بُریدند.

 

 

کمپین مردمی و ملی برای گنجاندن انفجارهای عرق در لیست جنایات جمعی اعلام کرد: افراد مسلح وحشیانه به زنان و دختران تجاوز کردند؛ و برخی از زنان و دختران به علت تجاوز وحشیانه جان خود را از دست دادند یا دچار بیماری روانی شدند .

 

گزارش حشد می افزاید : گروه‌های مسلح همچنین از صحنه تجاوز فیلمبرداری کردند و فیلم های تهیه شده را به خانواده های قربانیان دادند و به گفته یکی از مسؤولان محلی ؛ آمار دقیقی درباره تعداد قربانیان تجاوز جنسی گروه های مسلح در دست نیست زیرا خانواده ها به علت مسائل اجتماعی نمی توانند این رسوایی را فاش کنند.

 

حشد اعلام کرد : گروه های مسلح همچنین اموال و اثاثیه مردم را غارت کردند سپس منازل آنها را آتش زدند و ۴ روستای ترکمن نشین را نیز سوزاندند. بیش از ۱۵ هزار نفر به علت جرایم و جنایات داعش به مرکز استان کرکوک فرار کرده‌اند و هیچ امکاناتی در اختیار ندارند و برخی از آنها در زمین بایر و برخی دیگر نیز در مساجد، مدارس و مراکز دولتی به سر می برند .

 

حشد با درخواست از سازمان ملل متحد و دیوان بین المللی کیفری برای آغاز تحقیقات فوری درباره جرایم و جنایات گروه‌های مسلح اعلام کرد: سازمان ملل و دیوان بین المللی کیفری باید مشخص کنند که گروه های مسلح تسلیحات پیشرفته و مهمات خود را چگونه و از کجا تهیه کرده اند.

 

 

حشد افزود : جرایم و جنایاتی که گروه های مسلح هر روز در عراق مرتکب می شوند ، طبق مواد ۶ و ۷ اساسنامه دیوان بین المللی کیفری، جزء جنایات جمعی محسوب می شود .

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 4 نوع چلو خورشت نذری برای 1000 نفر به بالا این بیماری ها را با گیلاس درمان کنید طرز تهیه ترشی و شوری آموزش درست کردن کباب ترکی در خانه آموزش درست کردن شیرین پلو آموزش درست کردن کتلت آلمانی فایده ها و خاصیت های گوجه فرنگی شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ خواص تخم بلدرچین کدامند؟ طرز تهیه مربای توت فرنگی خانگی آموزش درست کردن خوراک ایتالیایی با مرغ طرز تهیه ریزوتو مرغ با سیب زمینی و پنیر رنده شده